SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop+ wino co wybrać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
Witam

jako że dobieram drugi cykl gdzie 1 był mocno lightowy (meta jelfa 15mg/ed 1-6 tyg ) zdecydowałem sie po waszych poradach na wino + propa . Dylemat jaki obecenie mam dotyczy pochodzenia środków mianowicie co do wina to myśle nad LA Pharma 10mg/tabletka a propa własnie niewiem możę testosterone propionate 5% Farmadom 1ml/50mg (chyba że pewniejsza 10 % ) co o tym myślicie ?

cykl
3-7 wino 30 ed
1-8 prop 50 e2d
odblok 3 dni po ost propie
1-5dni 2tab clomid
6-14dni 1tab clomid

cel rzeźba + jak sie uda sucha masa
jakiego propa zapodać ile procent -zdrowo i rozsądnie :)
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym leciał propa+meta na drugi cykl ale jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ankieta, sa pewniejsze srodki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
Wiek 20,5
waga 85
wzrost 176
bf nie umiem określić
Przebyte cykle 1 z metanabolem 15 ed 6tyg
staż 4,5 roku z przerwami
dieta wysoko białkowa (myślę że na cyklu ok 4g /kg)
cel wycinka fatu z minimalna masą
trening 4razy masowy
tendencje do tycia
stan zdrowia chyba dobry zrobie badania to sie wypowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
propa + mete na rzeźbe ? coś mi sie nie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i co to za ankieta jest

dieta jest sekretem a dopiero potem środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakbyś jechał 4g bialka to byś nie miał już co redukować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
dieta nie jestem robotem że powiem ci dokładnie co będę jadł przez cały cykl tak jak niektórzy to robią a potem i tak jest w dupe bo w sklepie zabrakło mojego ulubionego ryżu
dietę opieram jak napisałem wyżej pod kątem stosunkowo dużej ilości białka w porównaniu z węglowodanami i tłuszczem
przykładowe posiłki : gotowane jajka ,piersi z kurczaka , sałatki warzywne wzbogacone oliwą z oliwek ,ryby , sery zarówno białe jak i żółte dodatkiem do posiłków sa witaminy oraz koncentrat białkowy myfusion ,matrux 5.0 , wcp protein 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
gdybym nie o******lał tyle fast foodów i nie pił 2 l coli dziennie pewnie byś miał racje .
Ale nie na tym polega problem jestem po 4 miesięcznej przerwie gdzie się trochę zapuściłem powoli wraca do wyników siłowych ale chce już wsiąść saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa widzę ankietę w profilu

idź pojedź lepiej

anorektyk i jeszcze rzeźbić się chce lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2294
porównaj ją z tym co napisałem teraz jest bardziej wiarygodne a przynajmniej aktualne nawet wzrost
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H-DROL ODBLOK !!!

Następny temat

PROSZĘ O POMOC Z CYKLEM I PO CYKLU - WAŻNE PYT !!!

WHEY premium