| Nazwa tematu |
Dział |
Odp. |
Data tematu |
|
Odżywki i suplementy
|
kiedy brac gainera???
kiedy brac gainera???
|
9 |
2004-11-11 18:47
|
|
Odżywki i suplementy
|
kretka, hmb i l-glutamina-dawkowanie???
witam, waze 80 kilo, cwicze ok 1,5 roku, dieta choc nie drakonska to jednak jest . ostatnio nabylem kretke vitalmaxa 300g, l-glutamine 200g, i hmb olimpu 150 kaps.
1 prosze o pomoc w rozpisaniu
|
4 |
2005-11-06 15:01
|
|
Trening dla zaawansowanych
|
Miesnie klatki
witam!!! chcialbym dowiedziec sie w jaki sposob trenujac moglbym osiagnac ladne umiesnienie klatki miesniowej?
z gory dzieki
|
12 |
2005-02-22 21:30
|
|
Odżywki i suplementy
|
cykl na mase - cena nie gra roli
prosze, napiszcie mi jakis cykl na mase (oczywiscie tego co jest w temacie "cena nie gra roli" nie bierzcie zanadto doslownie :p ) chce przytyc jak najwiecej i zeby to byly miesnie, a nie oponka wokol tali. dodam ze mam 178cm i 75kg
za pomoc z
|
3 |
2005-01-28 13:52
|
|
Odżywianie i Odchudzanie
|
skad tluszcze
mam pewien problem przyjalem sobie ze bede spozywal 1,5g tluszczy na kg wagi ciala
wyszlo mi 108g(waze 72kg) i to maja byc zdrowe tluszcze a skad ja mam je dostarczac np. z ryb, orzechów , olej lniany??? i co jeszcze
a w szkole musze wszamac 2
|
2 |
2004-11-07 19:52
|
|
Odżywki i suplementy
|
co do gainera
tak sobie mysle czy do gainera dobre sa aminokwasy i kiedy mam tego gainera spozywac i czy moize on zastapic jeden posilem w szkole
czy majac 16 lat moge se strzelic dibencozide magnum(czy cos w tymm guscie) zeby przytyc poniewaz mam szybka
|
5 |
2004-11-01 12:11
|
|
Odżywianie i Odchudzanie
|
sprawdzcie!! prosze
<br><br>chce sobie ulozyc dietke na mase i chcialbym zebysci mi to sprawdzili. mam 16 lat waze 73 kg cwicze ponad rok. przyjalem takie wartosci
bialko 2,5g/kg co daje 183g dziennie i 732kcal (22%
|
6 |
2004-11-01 11:47
|