SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy wokól ust : ((

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
panowie i panie mam cholernie uciążliwe problemy ze skórą wokół ust

objawy:
-czesto opuchnieta i zaczerwieniona
-swedzi/piecze
-gdy przestaje byc juu taka zaczerwieniona i opuchnieta to zaczyna sie luszczyc i tak cyklicznie...

co to moze byc wedlug was?? cos na tle infekcji czy raczej uczulenia?? dodam jeszce tylko ze stala sie bardzo wrazliwa na niektore produkty kosmetyczne, np jesli nie zmyja mydla z twarzy to znowu zacznei piec, rowniez np mleczko po goleniu wywoluje takie efekty

ma ktos jakis pomysl jak z tego wylezcyc??

z gory mowie ze u dermatologa bylem, nie raczyl zadnej konkretnej diagnozy mi wyjawic tylko zapisal mi masc na recepte Locoid Lipocream, masz pomaga dorażnie tzn, jak smaruje to nie ma lub nie widac tego luszczenia tak bardzo no i nie piecze tez tak bardzo ale samego problemu nie roziwazalo,

jak masc mi sie skonczyla to mialem przyjsc na wizyte kontrolną i wiec bylem lekarz nie wiele znowu pomogl, zapisal ta samą masc i poradzil ewentulanie jakies kremy nawilzające ktore 'mogą' pomoc, tylko ze te kremy po kilkadziesiat zł i watpie czy to dobry pomysl bo dala mi tą recepte juz na 'odwal sie' raczej...

jak ktos mial podobny problem i wie jak sobie z tym poradzic to niech pisze, no ewentualnie moze mam przeniesc/zrobic drugi topic w dziale Uroda??

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W takiej sytuacji Ja bym skonfrontował diagnozę u innego dermatologa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
bylem w innej przychodni to mi bakba powiedziala ze wizyty są zarezerwowane na 1,5 miesiaca :/

wiec ma ktos jeszcze jakies rady ??

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
też miałem podobny problem, stosowałem maść na przebarwienia skóry i trądzik pospolity, nazywa się Acne-derm. Może powinieneś spróbować mi pomógł, ale na początku po posmarowaniu nieźle piekło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
b-complex 3x2 tab nie zaszkodzi.
nic innego bez fotki nie doradzę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wargi !

Następny temat

Rozciagneita skora

WHEY premium