SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z mięśniem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Witam! Szukałem w internecie i szukałem na tym forum jednak nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Mam niecałe 19 lat. 186cm wzrostu i 77 kg. Uprawiam wyczynowo piłkę od ponad 8 lat. Po ostatnim meczu odczuwałem ból w udzie, w mięśniu czworogłowym, mniej więcej po środku nogi, na wysokości między kolanem a biodrem. Wyglądało to na zwykłe stłucznie, tak choćby ktoś mnie mocno uderzył w napięty mięsień. Dzień po meczu miałem bardzo luźny trening(rozruch), a 2 dni po meczu normalnie trenowałem pomimo lekkiego bólu. W czasie treningu ból się nasilił i przerwałem zajęcia. Po zejściu do szatni noga zaczęła mi bardzo puchnąć i boleć. Nie umiałem zgiąć nogi, miałem problem żeby dojść na przystanek. Po powrocie do domu noga była bardzo mocno spuchnięta. Obkładałem nogę lodem, smarowałem maściami(naproxen, Arcalen), oblewałem na przemian ciepłą i zimną wodą. Na drugi dzień(niedziela) czułem wyraźną poprawę. Nie miałem treningu więc nie forsowałem nogi. Kolejnego dnia(poniedziałek) na treningu troche potruchtałem i to wszystko. Czułem że jest lepiej. Dziś noga nadal mnie bolała ale znów troche mniej. Na treningu tylko biegałem do okoła boiska(z dwa razy więcej niż dzień wcześniej). Gdy wracałem do domu w autobusie poczułem że noga mi pulsuje i zaczyna boleć, gdy dojechałem do domu noga znówmi spuchła i bardzo mnie boli.
Co to może być?? Miał ktoś podobna sytuacje??
Wiem, musiałbym iść do lekarza,ale nasz klubowy lekarz będzie dopiero pod koniec tygodnia a mi zależy na czasie.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozpoznać czy łóżko na solarium jest zdezynfekowane?

Następny temat

Pierwsze rozstępy?

WHEY premium