SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prezent dla boksera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Witam,

zbliżają się święta, chciałabym zrobić prezent dla mojego faceta zapalonego boksera i kickboksera. Podpatrzyłam go na treningach i w domu i wychodzi na to, że rękawice, owijki, worek, szczękę, gruszkę - wszystko ma. Proste pytanie: czy jest coś o czym ja-białogłowa nie wiem, a co mogłoby się mu przydać w czasie treningów?

Chciałabym aby czuł, że go wspieram w tym co robi, będę wdzięczna za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ochraniacze na piszczele?
1

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Może jakieś spodenki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
O, o tym nie słyszałam - z tego wniosek, że ćwiczy kopnięcia bez. Co one dają konkretnie? Czy warto je mieć? Dzięki za pierwszą sugestię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
o a moze suspensor?

rozmiar pewnie trafisz

chronia piszczel przy kopnieciach i blokach

Zmieniony przez - MKD w dniu 2008-11-30 22:50:08

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Spodenki to mu się podobają takie z Tajlandii - obawiam się, że bym się nie wyrobiła :P a co jeszcze się maksymalnie przydaje? Może jakas torba? Ucieszylibyście się, chłopcy, z torby?

Może napiszcie z czego wy byście się zaje**cie ucieszyli, będzie łatwiej. Coś wybiorę. Nie mam pojęcia co mogę mu kupić, nie chcę go pytać, bo się domyśli, a jego trener też ma długi język, chcę mu zrobić niespodziankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Suspensor
Torba może być, ochraniacze na piszczele też Najfajniej jest dostać zapewne rękawice ale już posiada Raczej wiele nie da się wykombinować bo większość już ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Gdybym mogła prosić nazwy konkretnych rzeczy z modelem i firmą, abym mogła później znaleźć na sieci i zamówić, byłoby super. Nie znam się zupełnie na firmach produkujących sprzęt/akcesoria do tego sportu,a chciałabym kupić coś NAPRAWDĘ SUPER.

hilfe...! (cieniutkim głosikiem) ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Tak czytam i czytam i wiem co mu powinnaś kupić koleżanko
SKAKANKĘ-na łożyskach (koniecznie) ,drewniane wyprofilowane rączki ,stalowa linka w osłonce.
.........i masz trafione w dych

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
skakankę ma rzemieniową na łożyskach ale nie skacze w domu - za mało miejsca, a zaraz po robocie jedzie na trening i tam się z lubością katują

ja się właśnie zastanawiam nad zgrzewką batonów białkowych, bo powoli zastępuje nimi wszystkie posiłki :)

na razie: ochraniacze, spodenki, suspensor, torba...?
A jakie firmy? - bo ja tylko everlasta kojarzę, że jest OK.

Dzięki dzięki dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2592
ubierz się w sexi bielizne owiń w dużą czerwoną wstążkę, ubierz rękawice i powiedz ze chcesz spara - ja nie żartuje sam bym chciał taki prezent :):):):):)

Zmieniony przez - kzLO w dniu 2008-11-30 23:33:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest choc iskierka nadzieii?

Następny temat

Kupno butów bokserskich

WHEY premium