Witam jestem na cyklu kreatynowym jakos poltora tygodnia i dopadl mnie polpasiec, mam antybiotyk HEVIRAN witaminy masci itp. Lekarz nie zabronil mi cwiczyc bo go pytalem o to, moze przerwac cykl na dwa tygodnie, wyleczyc sie i zaczac od nowa? Czy ciagnac ten cykl? Proszę o szybką pomoc.
100% = NATURAL
200% = STEROIDS
Krzysztof Piekarz