Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 29077

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Francuz Carlos Da Cruz (Fdjeux.com) utrzymał pozycję lidera kolarskiego wyścigu Circuit de la Sarthe po środowym, drugim etapie. Zwycięzcą etapowym został Włoch Massimo Strazzer (Phonak). Z wyścigu wycofał się Amerykanin Lance Armstrong.

Pozdro - Tomek - aktualn, ogólnorozw, hobby, strong
تحية , كل شخص

"Aktualności" - Dział ten nazywam od 19.2.03 pustynią SFD

pozdrowienia dla Gokusona - moda aktualności na wygnaniu

Pozdrawiam - Tomek

...
Francuski kolarz Carlos Da Cruz z grupy fdjeux.com utrzymał pozycję lidera po trzecim etapie wyścigu Circuit de la Sarthe

...
W najbliższym czasie sympatycy kolarstwa będą emocjonować się zmaganiami zawodników podczas 86. Giro d'Italia (start 10 maja), w którym po raz pierwszy w historii wystartuje polska ekipa zawodowa CCC Polsat

...
Francuz Carlos Da Cruz z grupy Fdjeux.com wygrał kolarski wyścig Circuit de la Sarthe. Na mecie czwartego i ostatniego etapu, z Angers do Le Mans o długości 191,9 km, najszybszy był Australijczyk Allan Davis (ONCE).

...
Iban Mayo z baskijskiej grupy Euskaltel Euskadi został w piątek zwycięzcą kolarskiego wyścigu Dookoła Kraju Basków. W ostatnim dniu imprezy Mayo wygrał obie części piątego etapu

...
Inaugurującym sezon kolarski na szosie był wyścig w Sobótce, ale padający śnieg i przenikliwe zimno na trasie nie pozwoliły zawodnikom do zaprezentowania pełni swoich umiejętności

...
Władze francuskich zawodowych grup kolarskich, zrzeszających się w stowarzyszenie AC-2000, opowiedziały się w sobotę za używaniem kasków przez wszystkich startujących w ich barwach kolarzy.

...
Holenderski kolarz Rudy Kemna z grupy Bankgiroloterij wygrał w sobotę po finiszu wyścig kolarski Ronde van Drenthe, który rozegrano w Holandii. Holender wyprzedził na mecie Niemców Erica Baumanna oraz Ralfa Grabscha

...
Kolarze łódzkiego zespołu Mikomax Browar Staropolski zdominowali wyścig "Po Ziemi Kaliskiej i Konińskiej". W czteroetapowej imprezie, która zakończyła się w niedzielę w Kaliszu, zwyciężył Tomasz Lisowicz

...
Hiszpan Alejandro Valverde Belmonte z grupy Kelme-Costa Blanca wygrał rozegraną w rodzinnym kraju wyścig 49. edycję kolarskiego klasyku GP de Primavera de Amorebieta (kat. UCI 1.3) o długości 182,7 km.