SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Guzek na szyi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 514
Witam. Potrzebuję porady. Moj ojciec od około roku ma na szyi dziwny guzek. Nie ma siły, żebym go namówił na pojście do lekarza. Dlatego chciałbym zapytać tutaj,co to może być. Otóż guzek ten, znajduje się po lewej stronie szyi, z 5 cm w lewo od jabłka :P Na pierwszy rzut oka widać, że guz ten jest jakby przyczepiony do skóry od wewnątrz. Może to być węzeł chłonny? Od tak dawna jest ten guz, ze zacząłem mieć wątpliwośći. Ojciec ma bardzo zadniedbane zęby. Często puchnie. Chodzi teraz do dentysty ale aktualnie zajmuje się przodem uzębienia, które jest w porządku, ale boki są fatalne. Niech sie ktoś wypowie.


Załączam zdjęcię, na którym podaję lokalizacje tego guzka.
http://img826.imageshack.us/i/guzek.jpg/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 20658 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577499
Musi się pokazać u lekarza. Przez internet go nie zdiagnozujesz ani nie wyleczysz ewentualnie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 514
no ale chodzi mi o to, czy takie guzy w tym miejscu mogą być niebezpieczne? Czy może to być od zębów? Do lekarza nie pojdzie, nie tylko ja próbowałem go namówić. A ma to już dobry rok :(
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2143
To może być dużo rzeczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
i co wiesz juz co to takiego? Bo ja mam cos podobnego.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 224
Naginajcie do lekarza bo to jest bardzo niepokojace. Nie pytajcie jeden drugiego 'co miales? Bo ja tez chyba to mam". Kazdy z was jest 'inny'. Są rozne choroby jednak gdy pojawia sie guz/narosl to nie ma czasu na *******y i samolecznie przez internet. Musi zobaczyc to specjalista. Ubezpieczenia zapewne macie wiec do "rodzinnego" panowie! Niewiele czasu wam to zajmie a moze naprawde uratowac was przed groznymi konsekwencjami. Musimy zmienic mentalnosc ludzi ktorzy w 80% pojawiaja sie u lekarza w poznej fazie choroby! Wiec do dzieła!
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból mieśni brzucha skośnych

Następny temat

Porady kosmetyczne i dermatologiczne

electro
Polecane artykuły