Witam.
Tak jak w temacie naderwalem sobie sciegno i uwaga teraz moje pytanie.
Czy lepiej jest rozgrzewać je codziennie czy zostawić? Przy czym dojdzie szybciej do siebie?
Tak jak w temacie naderwalem sobie sciegno i uwaga teraz moje pytanie.
Czy lepiej jest rozgrzewać je codziennie czy zostawić? Przy czym dojdzie szybciej do siebie?
Krzysztof Piekarz
