...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
19512
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
126277
1. GKS Bełchatów - Odra Wodzisław 1
2. Arka - Śląsk 2
3. Rennes - Bordeaux 2
4. Barcelona - Chelsea 1
5. Manchester Utd. – Arsenal1
...
Początkujący
Szacuny
21
Napisanych postów
7937
Wiek
31 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
66836
Wtorek 28.04.2009 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. GKS Bełchatów - Odra Wodzisław 1
2. Arka - Śląsk 1
3. Rennes - Bordeaux 2
4. Barcelona - Chelsea 1
5. Manchester Utd. - Arsenal x
...
Początkujący
Szacuny
23
Napisanych postów
2410
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17498
Wtorek 28.04.2009 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. GKS Bełchatów - Odra Wodzisław ---
2. Arka - Śląsk X
3. Rennes - Bordeaux 2
4. Barcelona - Chelsea X
5. Manchester Utd. - Arsenal 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Wtorek 28.04.2009 (typujemy do wtorku do godz. 17.30)
1. GKS Bełchatów - Odra Wodzisław ---
2. Arka - Śląsk x
3. Rennes - Bordeaux 2
4. Barcelona - Chelsea ---
5. Manchester Utd. - Arsenal 1
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd.
2. Portsmouth - Arsenal
3. Stoke - West Ham
4. Grenoble - Nice
5. Monaco - Auxerre
6. Valenciennes - Lyon
7. Real Madryt - Barcelona
8. Villarreal - Sevilla
9. Bielefeld - VfB Stuttgart
10. Schalke - Leverkusen
11. Wolfsburg - Hoffenheim
12. Arka - Śląsk
13. Jagiellonia - Odra
14. Górnik - Lechia
15. Inter - Lazio
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle
2. Sunderland - Everton
3. Nantes - Le Havre
4. PSG - Rennes
5. Sporting Gijon - Bilbao
6. Espanyol - Valencia
7. Betis - Atletico
8. Hamburger SV - Hertha
9. Koeln - Werder Brema
10. Cracovia - Polonia Warszawa
11. Lech - Ruch
12. Catania - Milan
13. Palermo - Cagliari
14. Siena - Napoli
15. Genoa - Sampdoria
s1-3., n1-2. Anglia - 1 liga
s4-6., n3-4. Francja - 1 liga
s7-8., n5-7. Hiszpania - 1 liga
s9-11., n8-9. Niemcy - 1 liga
s12-14., n10-11. Polska - 1 liga
s15., n12-15. Włochy - 1 liga
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6306
Napisanych postów
76249
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
756134
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd. 2
2. Portsmouth - Arsenal 2
3. Stoke - West Ham 1
4. Grenoble - Nice 1
5. Monaco - Auxerre 1
6. Valenciennes - Lyon 2
7. Real Madryt - Barcelona x
8. Villarreal - Sevilla 1
9. Bielefeld - VfB Stuttgart 2
10. Schalke - Leverkusen 1
11. Wolfsburg - Hoffenheim 1
12. Arka - Śląsk 1
13. Jagiellonia - Odra 1
14. Górnik - Lechia 1
15. Inter - Lazio 1
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Sunderland - Everton 2
3. Nantes - Le Havre 1
4. PSG - Rennes 1
5. Sporting Gijon - Bilbao 1
6. Espanyol - Valencia 2
7. Betis - Atletico 2
8. Hamburger SV - Hertha 1
9. Koeln - Werder Brema 1
10. Cracovia - Polonia Warszawa 2
11. Lech - Ruch 1
12. Catania - Milan 2
13. Palermo - Cagliari 1
14. Siena - Napoli 1
15. Genoa - Sampdoria 1
Moderator działu Odżywianie
...
Ekspert
Szacuny
11150
Napisanych postów
51589
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czwartek
1. Lech - Polonia Warszawa 1
2. Brann - Lillestroem x
3. Dynamo Kijów - Szachtar 2
4. Werder Brema - Hamburger SV 1
5. River Plate - San Martin 1
...
Ekspert
Szacuny
97
Napisanych postów
16776
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
68811
Czwartek 30.04.2009 (typujemy do czwartku do godz. 17.45)
1. Lech - Polonia Warszawa 1
2. Brann - Lillestroem 1
3. Dynamo Kijów - Szachtar 1
4. Werder Brema - Hamburger SV 1
5. River Plate - San Martin 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 12
Sobota 02.05.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Middlesbrough - Manchester Utd. 2
2. Portsmouth - Arsenal 2
3. Stoke - West Ham 1
4. Grenoble - Nice 2
5. Monaco - Auxerre x
6. Valenciennes - Lyon 2
7. Real Madryt - Barcelona 2
8. Villarreal - Sevilla 1
9. Bielefeld - VfB Stuttgart 1
10. Schalke - Leverkusen 1
11. Wolfsburg - Hoffenheim 1
12. Arka - Śląsk x
13. Jagiellonia - Odra 1
14. Górnik - Lechia 1
15. Inter - Lazio 1
Niedziela 03.05.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Liverpool - Newcastle 1
2. Sunderland - Everton 2
3. Nantes - Le Havre 1
4. PSG - Rennes 1
5. Sporting Gijon - Bilbao 1
6. Espanyol - Valencia x
7. Betis - Atletico x
8. Hamburger SV - Hertha 1
9. Koeln - Werder Brema 2
10. Cracovia - Polonia Warszawa 2
11. Lech - Ruch 1
12. Catania - Milan 2
13. Palermo - Cagliari 1
14. Siena - Napoli 1
15. Genoa - Sampdoria 1
...
Początkujący
Szacuny
23
Napisanych postów
2410
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17498
Czwartek 30.04.2009 (typujemy do czwartku do godz. 17.45)
1. Lech - Polonia Warszawa 1
2. Brann - Lillestroem 1
3. Dynamo Kijów - Szachtar X
4. Werder Brema - Hamburger SV X
5. River Plate - San Martin 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."