SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skrecenie kolana.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Doslownie taki sam przypadek co moj, tez reczna, tez upadek i rowniez wygiecie do srodka.

Radze Ci pojsc do dobrego ortopedy niech skieruje Cie na USG lub RM. Przy skreceniu kolana czesto siadaja łakotki i wiezadla. Mi dzien po wypadku chirurg powiedzial, ze mam krwiaka teraz gdy jestem po artroskopii okazalo sie, ze mam zerwane wiezadlo krzyzowe przednie i uszkodzona lakotke. Teraz czekam na zabieg rekonstrukcji wiezadla.

Gips to glupota, zaraz po sciagnieciu idz do ortopedy - nie popelniaj moich bledow.

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 153
Witam w sierpniu 2008 roku również skręciłam sobie kolano. Miałam gips 3 tygodnie potem miesiąc rehabilitacji. Kiedy ja zakończyłam okazało się ze mam naderwane więzadło. Potem zaczęły mnie boleć oba kolana. I ból jest do dzisiaj . Czy to normalne? Nie ćwicze na zajęciach w-f, ale jeżdze na rowerze i to tyle. Po jeżdzie ból jeszce barzdiej sie nasila. Czy tak jest zawsze?? Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
to już tak chyba zostanie tez tak mam jak na siłce przysiady cwicze glukaozamine wpieprzac pozostaje;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4254
Plinka dż do konkretnego ortopedy.

Które więzadło masz naderwane?

rower-power

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 153
Miałam naderwane więzadło zewnętrzne. No pewnie niestety musze iść do ortopedy z tym że znam lekarzy i wiem co mi powiedzą. Że przeżywam i nie wiem czy chce znowu tego słuchać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
Witam wracam po ponad 2 tygodniowej przerwie gdzie mialem gips.
Skrecilem sobie kolano teraz gdy juz go nie mam kolano jest opuchaniete i nie moge zginac cwiczne noge ale jej nie przeciazam.Jak dlugo potrwa zanim bede mogl skakac robic wsady do kosza itp??Lekarz dal mi zwolnienie do konca roku szkolnego:]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
Dodam tez ze lekotki sa na miejscach, rzepka tez i wiezadla nie sa naderwane
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72
ok dzieki za info:]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Przeskakiwanie" kości

Następny temat

Częstochowa - dentysta

electro
Polecane artykuły