Szacuny
3
Napisanych postów
15
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
44
Witam, może ktoś posiada takie w domu nie potrzebne, lata 1930-2000. Przygarnę lub kupię. Wszelkie oferty proszę składać tutaj ja rozpatrzę i zaproponuję coś. Próbuję uzupełnić swoją 15 letnią kolekcję :) Pozdrawiam i Życzę Wesołych!!!
Szacuny
3
Napisanych postów
15
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
44
@krzpuma - dzięki za propozycję, ale posiadam takowe już ale zapytam kolegę kolekcjonera może będzie zainteresowany...
@Paker2000 - odzywam się na GG...
Czekam na dalsze propozycje. Interesują mnie generalnie duże nominały banknotów ale inne też moga być :) Pzdr
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6
Mam kilka starych banknotów z okresu przedwojennego i wojennego.Dokładnie to:
1 zł z 1941 r.- 2 sztuki
5 zł z 1941 r.- 2 sztuki
10zł z 1929 r.- 2 sztuki
10zł z 1940 r.- 1 sztuka
20zl z 1940 r.- 2 sztuki
20zł z 1941 r.- 1 sztuka
50zł z 1940 r.- 1 sztuka
50zł z 1941 r.- 5 sztuk
100zł z 1934 r.- 1 szuka
100zł z 1940 r.- 1 sztuka
100zł z 1941 r.- 2 sztuki
500zł z 1940 r.- 5 sztuk
Stan banknotów określam jako dobry. Zainteresowani niech piszą na gg 4251819(odpowiem wieczorem)