Witam! Dzisiaj niewiem skąd na ręce na skórze pojawiło mi się coś dziwnego. Jest kawałek zaczerwieniony i pare takich kropeczek. po polaniu wodą utlenioną zrobiły się takie jak by guzki na tych kropach. Co to może być? pogryzienie jakieś? zejdzie to?
Może wiecie :)
Będe wdzięczny, i prosze o odpowiedz bo boje sie czy to nie cos poważnego!
Może wiecie :)
Będe wdzięczny, i prosze o odpowiedz bo boje sie czy to nie cos poważnego!
Krzysztof Piekarz