...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6274
Napisanych postów
76045
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
754916
Tydzień 6
Sobota 21.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Portsmouth - Everton x
2. Tottenham - Chelsea 2
3. Newcastle - Arsenal 2
4. Le Havre - Bordeaux 2
5. Nancy - Monaco x
6. Villarreal - Athletic Bilbao 1
7. Sevilla - Valladolid 1
8. Bielefeld - Wolfsburg 2
9. Dortmund - Werder Brema 1
10. Stuttgart - Hertha x
11. Ruch - Odra 1
12. ŁKS - GKS Bełchatów 1
13. Śląsk - Polonia Warszawa 1
14. Catania - Lazio 1
15. AS Roma - Juventus 1
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Liverpool - Aston Villa 1
2. Toulouse - PSG x
3. Deportivo - Betis 1
4. Racing Santander - Valencia 1
5. Mallorca - Atletico 2
6. Schalke - Hamburger SV 1
7. Wisła - Cracovia 1
8. Genoa - Udinese 1
9. Torino - Sampdoria 1
10. Napoli - Milan 2
Moderator działu Odżywianie
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Tydzień 6
Sobota 21.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Portsmouth - Everton 1
2. Tottenham - Chelsea 2
3. Newcastle - Arsenal 2
4. Le Havre - Bordeaux x
5. Nancy - Monaco 1
6. Villarreal - Athletic Bilbao 1
7. Sevilla - Valladolid x
8. Bielefeld - Wolfsburg 2
9. Dortmund - Werder Brema x
10. Stuttgart - Hertha 1
11. Ruch - Odra x
12. ŁKS - GKS Bełchatów 2
13. Śląsk - Polonia Warszawa 2
14. Catania - Lazio 2
15. AS Roma - Juventus x
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Liverpool - Aston Villa 1
2. Toulouse - PSG 2
3. Deportivo - Betis x
4. Racing Santander - Valencia 1
5. Mallorca - Atletico 2
6. Schalke - Hamburger SV 1
7. Wisła - Cracovia 1
8. Genoa - Udinese 2
9. Torino - Sampdoria x
10. Napoli - Milan 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Środa 18.03.2009 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Cardiff - Watford 1
2. Grenoble - Monaco 1
3. Polonia Warszawa - Cracovia 1
4. St. Etienne - Werder 1
5. Ajax - Marseille 1
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 1
2. Szachar - CSKA Moskwa X
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV 1
5. Braga - PSG 1
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge 2
2. De Graafschap - Heerenveen 2
3. Moenchengladbach - Bochum 1
4. Piast - Jagiellonia X
5. Legia - Górnik 1
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 2
2. Szachar - CSKA Moskwa 2
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV 1
5. Braga - PSG 2
Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2009-03-18 20:12:21
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
17
Napisanych postów
877
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
4491
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 1
2. Szachar - CSKA Moskwa X
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV X
5. Braga - PSG X
Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 2
2. Szachtar - CSKA Moskwa 1
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV X
5. Braga - PSG X
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Koniu151
Moderator
Ekspert
Szacuny
3036
Napisanych postów
51766
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
349871
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 2
2. Szachar - CSKA Moskwa x
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV x
5. Braga - PSG 2
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge 2
2. De Graafschap - Heerenveen 2
3. Moenchengladbach - Bochum 1
4. Piast - Jagiellonia 1
5. Legia - Górnik 1
TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]
...
Koniu151
Moderator
Ekspert
Szacuny
3036
Napisanych postów
51766
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
349871
Tydzień 6
Sobota 21.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Portsmouth - Everton x
2. Tottenham - Chelsea 2
3. Newcastle - Arsenal 2
4. Le Havre - Bordeaux 2
5. Nancy - Monaco x
6. Villarreal - Athletic Bilbao 1
7. Sevilla - Valladolid 1
8. Bielefeld - Wolfsburg 2
9. Dortmund - Werder Brema 1
10. Stuttgart - Hertha x
11. Ruch - Odra 1
12. ŁKS - GKS Bełchatów x
13. Śląsk - Polonia Warszawa x
14. Catania - Lazio 1
15. AS Roma - Juventus x
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Liverpool - Aston Villa 1
2. Toulouse - PSG x
3. Deportivo - Betis 1
4. Racing Santander - Valencia 2
5. Mallorca - Atletico 2
6. Schalke - Hamburger SV 1
7. Wisła - Cracovia 1
8. Genoa - Udinese 1
9. Torino - Sampdoria x
10. Napoli - Milan 2
TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]
...
Ekspert
Szacuny
11149
Napisanych postów
51567
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 6
Sobota 21.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Portsmouth - Everton x
2. Tottenham - Chelsea 2
3. Newcastle - Arsenal 2
4. Le Havre - Bordeaux 2
5. Nancy - Monaco x
6. Villarreal - Athletic Bilbao 1
7. Sevilla - Valladolid 1
8. Bielefeld - Wolfsburg x
9. Dortmund - Werder Brema x
10. Stuttgart - Hertha x
11. Ruch - Odra 1
12. ŁKS - GKS Bełchatów x
13. Śląsk - Polonia Warszawa 1
14. Catania - Lazio 2
15. AS Roma - Juventus 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Liverpool - Aston Villa 1
2. Toulouse - PSG x
3. Deportivo - Betis 1
4. Racing Santander - Valencia 1
5. Mallorca - Atletico 2
6. Schalke - Hamburger SV 2
7. Wisła - Cracovia 1
8. Genoa - Udinese 1
9. Torino - Sampdoria x
10. Napoli - Milan 2