...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg X
3. Wehen - Mainz X
4. Sandefjord - Brann 2
5. Nacional - Maritimo 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
Tydzień 6
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg x
3. Wehen - Mainz 2
4. Sandefjord - Brann 1
5. Nacional - Maritimo 1
Wtorek 17.03.2009 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Hull 1
2. Barnsley - Crystal Palace 2
3. Toulouse - Lille 1
4. Sedan - Guingamp 1
5. Ruch - Zagłębie Lubin x
Środa 18.03.2009 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Cardiff - Watford 1
2. Grenoble - Monaco 2
3. Polonia Warszawa - Cracovia 1
4. St. Etienne - Werder 2
5. Ajax - Marseille 1
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów x
2. Szachar - CSKA Moskwa 1
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV 1
5. Braga - PSG 2
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge 2
2. De Graafschap - Heerenveen 2
3. Moenchengladbach - Bochum 1
4. Piast - Jagiellonia x
5. Legia - Górnik 1
...
Znawca
Szacuny
50
Napisanych postów
24518
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
75482
Tydzień 6
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg 2
3. Wehen - Mainz 2
4. Sandefjord - Brann x
5. Nacional - Maritimo 1
Power wears out those who do not have it.
Inne dyscypliny & Hazard
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1710
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg 2
3. Wehen - Mainz 2
4. Sandefjord - Brann 2
5. Nacional - Maritimo 1
W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
704
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1965
Tydzień 6
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg 2
3. Wehen - Mainz 2
4. Sandefjord - Brann x
5. Nacional - Maritimo 1
Wtorek 17.03.2009 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Hull 1
2. Barnsley - Crystal Palace 1
3. Toulouse - Lille x
4. Sedan - Guingamp 1
5. Ruch - Zagłębie Lubin 1
Środa 18.03.2009 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Cardiff - Watford 1
2. Grenoble - Monaco x
3. Polonia Warszawa - Cracovia 1
4. St. Etienne - Werder x
5. Ajax - Marseille 1
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 1
2. Szachar - CSKA Moskwa x
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV x
5. Braga - PSG x
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge x
2. De Graafschap - Heerenveen 2
3. Moenchengladbach - Bochum 1
4. Piast - Jagiellonia 2
5. Legia - Górnik 1
...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
Wtorek 17.03.2009 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Hull 1
2. Barnsley - Crystal Palace X
3. Toulouse - Lille 1
4. Sedan - Guingamp X
5. Ruch - Zagłębie Lubin x
Środa 18.03.2009 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Cardiff - Watford 1
2. Grenoble - Monaco 2
3. Polonia Warszawa - Cracovia X
4. St. Etienne - Werder 2
5. Ajax - Marseille 1
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 1
2. Szachtar - CSKA Moskwa 2
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV 1
5. Braga - PSG 2
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge 2
2. De Graafschap - Heerenveen 2
3. Moenchengladbach - Bochum X
4. Piast - Jagiellonia X
5. Legia - Górnik 1
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg 2
3. Wehen - Mainz 2
4. Sandefjord - Brann 2
5. Nacional - Maritimo 2
Wtorek 17.03.2009 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Hull 1
2. Barnsley - Crystal Palace 2
3. Toulouse - Lille 2
4. Sedan - Guingamp 1
5. Ruch - Zagłębie Lubin 1
Środa 18.03.2009 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Cardiff - Watford 2
2. Grenoble - Monaco 2
3. Polonia Warszawa - Cracovia 1
4. St. Etienne - Werder 2
5. Ajax - Marseille 1
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów 2
2. Szachar - CSKA Moskwa 2
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV 2
5. Braga - PSG 2
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge 2
2. De Graafschap - Heerenveen 2
3. Moenchengladbach - Bochum 2
4. Piast - Jagiellonia 2
5. Legia - Górnik 1
...
Początkujący
Szacuny
23
Napisanych postów
2410
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17493
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom 1
2. Nimes - Strasbourg 2
3. Wehen - Mainz 2
4. Sandefjord - Brann X
5. Nacional - Maritimo 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Znawca
Szacuny
27
Napisanych postów
1805
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
17481
Tydzień 6
Poniedziałek 16.03.2009 (typujemy do poniedziałku do godz. 19.00)
1. West Ham - West Brom X
2. Nimes - Strasbourg 2
3. Wehen - Mainz X
4. Sandefjord - Brann 1
5. Nacional - Maritimo 1
Wtorek 17.03.2009 (typujemy do wtorku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Hull 1
2. Barnsley - Crystal Palace X
3. Toulouse - Lille 2
4. Sedan - Guingamp 1
5. Ruch - Zagłębie Lubin 1
Środa 18.03.2009 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Cardiff - Watford 1
2. Grenoble - Monaco 1
3. Polonia Warszawa - Cracovia 2
4. St. Etienne - Werder X
5. Ajax - Marseille 2
Czwartek 19.03.2009 (typujemy do czwartku do godz. 18.00)
1. Metalist Charków - Dynamo Kijów X
2. Szachar - CSKA Moskwa 1
3. Zenit - Udinese 1
4. Galatasaray - Hamburger SV X
5. Braga - PSG X
Piątek 20.03.2009 (typujemy do piątku do godz. 17.45)
1. Kortrijk - Club Brugge 2
2. De Graafschap - Heerenveen 1
3. Moenchengladbach - Bochum X
4. Piast - Jagiellonia 2
5. Legia - Górnik 1
' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'