Witam, mam do sprzedania czarne polo Nike, dostalem od rodziny ze stanów, bylem w nim dwa razy ale to troszke nie moj klimat.
Rozmiar M ale wychodzi jak L.
Stan idealny, jesli ktos jest zainteresowany wkleje zdjęcia.
Pozdrawiam.
Rozmiar M ale wychodzi jak L.
Stan idealny, jesli ktos jest zainteresowany wkleje zdjęcia.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz




