SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Opryszczka czy coś innego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2
Kolejny temat w sprawie: "Czy mam opryszczke?". Oczywiscie wyroslo mi cos na gornej wardze. W lustrze dopatrzylem sie takich maly chrostek. Nie swedzi mnie to ani boli tylko czuje kiedy dotykam dolna warga. Co to moze byc? Opryszczka czy raczej jakis syfek? Dzisiaj dopiero mi to wyroslo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108355 Napisanych postów 381276 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720110
jeśli takie małe chrostki to pewnie początek opryszki kup jakiś zovirax lub jego odpowiednik i smaruj to miejsce

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Nie wyciskaj, nie dotykaj.
Jeśli to jest to możesz przenieść na błony śluzowe.
Wcieraj j/w podał kolega 3 x dzień.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
To może być tzw. ''zimno''...
Gdy człowiek się przeziębi i jakas infekcja się dostanie do układu odpornościowego to organizm się broni i infekcja ''wywala'' na zewnątrz, zazwyczaj wlaśnie na wargach...
Można to zasuszyć np pastę do zębów na to zalóż i noś jakas godzine i się zasuszy...

SIŁA TO 50% SUKCESU!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22475
Pewnie jest to zimno. Uważaj bo to zaraźliwe Kup Sonol w aptece, kosztuje 3-4 zł. Powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
dobry jest preparat erazaban na opryszczke, jesienia zawsze mnie bydle dopada. ale to szybko po kremie mija.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
zimno, tzn. opryszczka jest mega zaraźliwa.. wiem cos na ten temat bo zdarzają się takie okresy, ze często się z nią borykam. jakie wy stosujecie formy leczenia opryszczki? czy ktoś z was leczy sie lekami przeciwwirusowymi?

uśmiechnij się :)

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Pewnie nie, bo prawie wcale nie są wypisywane przez lekarzy...
Maść to taki standard.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
wiesz co nie wiem czy sie z tym zgodzę, myślę że lekarze widzą czym jest wirus HSV i jak szybko potrafi sie rozprzestrzeniać. myślę że jeśli poprosi się lekarza o leki przeciwwirusowe działające typowo na wirusa opryszczki to powinien je wypisać. ponoc tylko leki które zawierają acyklowir działają skutecznie na wirusa opryszczki.
wolę postarać się o receptę niż leczyć np.. uwaga.. woskowiną z ucha bo i o takim czymś słyszałam!

uśmiechnij się :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cienie pod oczami

Następny temat

czy od zmeczenia moze sie krecic w glowie i zaburzenia rownowagi?

electro
Polecane artykuły