SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kupie telefon do 150zł

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 19103 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120397
tak jak w temacie lub drozszy po okazyjnej cenie
telefon moze byc bez niczego wazne zeby byl w 100% sprawny. bez sim-locka lub sim-lock na plusa. jezyk menu niemusi byc polski.

najchetniej nokie 6230i

a jak ciut wyzsza polka to interesuje mnie nokia n73 music edition

HIGH LIFE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31992
mam 6230i salonowy komplet w stanie bez rysy z folia na wysietlaczu czarna (klawiatura szara wymieniona ze wzgledu na to ze czarna sie wytarla - na szarej lekkie przetarcia) kazda ilosc zdjec w jakiej chcesz pozycji mozliwa do wyslania ;)

jak znajde to doloze 512 mb karte i kabure :)

cena czekam na propozycje rozsadna ja wyceniam na 220 zl (Zawsze mozna negocjowac) gg 5746123
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 19103 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120397
mam oferte 6230i za 130zł + przesylka lub odbior osobisty a mam po nia ok 50km takze w 150zł sie wyrobie a Ty raczej do takiej kwoty nieopuscisz ale dzieki za zainteresowanie

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31992
nie ma problemu :) do 160-170 moglem sposcic :)

ale fona sprzedalem za 200 :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Nokia 6220, jak bedziesz zainteresowany napisze wiecej, podam tylko ze bez simlocka i polskie menu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4156
nokia 6220? za ile chcesz ja sprzedac?

1910

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Napisz do mnie na gadu, nie bedziemy tutaj zasmiecac :)

Zmieniony przez - smuk w dniu 2008-07-20 20:17:00
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOSZULKI NIKE NOWKI - TANIO

Następny temat

Skórzana kurtka reporter roz.S

electro
Polecane artykuły