Szacuny
139
Napisanych postów
19103
Wiek
39 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
120397
tak jak w temacie lub drozszy po okazyjnej cenie telefon moze byc bez niczego wazne zeby byl w 100% sprawny. bez sim-locka lub sim-lock na plusa. jezyk menu niemusi byc polski.
najchetniej nokie 6230i
a jak ciut wyzsza polka to interesuje mnie nokia n73 music edition
Szacuny
1
Napisanych postów
193
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
31992
mam 6230i salonowy komplet w stanie bez rysy z folia na wysietlaczu czarna (klawiatura szara wymieniona ze wzgledu na to ze czarna sie wytarla - na szarej lekkie przetarcia) kazda ilosc zdjec w jakiej chcesz pozycji mozliwa do wyslania ;)
jak znajde to doloze 512 mb karte i kabure :)
cena czekam na propozycje rozsadna ja wyceniam na 220 zl (Zawsze mozna negocjowac) gg 5746123
Szacuny
139
Napisanych postów
19103
Wiek
39 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
120397
mam oferte 6230i za 130zł + przesylka lub odbior osobisty a mam po nia ok 50km takze w 150zł sie wyrobie a Ty raczej do takiej kwoty nieopuscisz ale dzieki za zainteresowanie