Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

...
No i nie mamy środka pola . Bo Tadek Krawiec to...

...
Sparing Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

W sparingowym meczu rozegranym w Straszęcinie piłkarze Korony Kielce zremisowali ze Stalą Stalowa Wola 1:1 (1:0), Kowalczyk 35 – Krawiec 88 z karnego.

Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1(0:1)

Spotkanie pomiędzy Stalą Stalowa Wola i Odrą Opole nie miało zdecydowanego faworyta. Pierwsze minuty spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy mimo to nie potrafili znaleźć sposobu na Fecia. Odra mądrze się broniła i w 37. minucie po bramce Pontusa wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie fantastycznie grali gospodarze, którzy wygrali cały mecz 2:1. Bardzo ładne bramki dla Stalówki zdobywali Krawiec i Ławecki. Odra mogła wyrównać, ale kilka razy fantastycznie interweniował Wietecha.

...
Stalówka ewidentnie przespała pierwszą połowę. Pontus wziął na plecy Maciorowskiego i uderzył pod poprzeczkę. Wietecha bez szans. Po przerwie obudził się Tadek Krawiec, który całą pierwszą połowę przespacerował . Zaczął w końcu biegać i wyszedł mu strzał życia. Nieudanie interweniował też Feć i piłka po jego rękach wpada do siatki. Niedługo później z rzutu wolnego po długim rogu uderza Kuba Ławecki i wyprowadza Stalówkę na prowadzenie. Dobrze w drugiej połowie zaprezentował się też Abel Salami, który był bardzo aktywny . Ogólnie mecz na +. Dobrze, że Stal nie straciła punktów na inaugurację

...
Zapomniałem dodać. Na sobotnim meczu w sektorze "C" pojawił się Longinus Uwakwe Jak się okazało wrócił on do Stalowej Woli i w najbliższym czasie podpisze nowy kontrakt

...
Z Motorem już za tydzień

Jeszcze siedem dni zostało do pojedynku derbowego pomiedzy Stalówką a Motorem Lublin. Miejmy nadzieję, że tak jak ostatnio przed meczem pojawią się transpareny na mieście oraz plakaty zachęcające ludzi do przyjscia na ten mecz. Środa 6 sierpień godzina 17:00. Stal Stalowa Wola - Motor Lublin musisz tam być !!!