SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co sądzicie o takim połączeniu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
Witam, staż i reszta w profilu...

Mam pytanko do znawców czy gdyby połączyć Xpnad bądź Storm z białkiem typu nitroprogen i do tego HMB revolutnion czy jest to dobre połączenie?

osobiscie stosowalem hmb z trecka z cm3 bylo spoko i zjadlem bialko niestety dosyc kiepskiej jakosci z hmb revolution i bylem tez zadowolony jak na jakosc tego bialka

oczywiscie licze się z kosztami takiego połączenia

proszę o opinie

Zmieniony przez - promek_91 w dniu 2008-06-26 18:12:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
kupidyn40 to jak mialem top ując?! jest okres jaki jest i trzeba jechac za groszem zeby pozniej bylo z czego zyc...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37252
stak mozesz brac..... moze byc XP
HMB revolution ja bym tego nie kupil ale.....jak chcesz to kupuj
do suplementacju dodaj kreatyne

a co do bialka to--->
ktora to juz osoba traktuje bialko jak jakas odzywke ktora stosuje sie np tylko miesiac zgodnie z zaleceniami prducenta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Białeczko naprawde dobre kilka frakci, dożuc kreatyne do tego Xpada.A HMB możesz jak najbardziej brac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
kupidyn40 sluchaj wsyzstko bylo przy dietce a na bialku sie nadzialem bo to bylo hu**stwo a do Storma badz XP kupic mono?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37252
zrob tak:

kup XP
kreatyne(mono/jabczan/ester)

biako do uzupelnienia diety: ostrowia, SP80, te moge polecic nitroprogenu nie jadlem to nie wiem.... jadlem ultimate protein z treca i bylo ok wiec zakladam ze nitro tez jest ok

pozdr i rosnij
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
kurcze to mi się zrobil mlynek... bo wiesz teraz myslalem zeby zajesc storm z aminomax 6800

a taki cyklik z bialeczkiem to na zime
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37252
a rob co chcesz.........





a taki cyklik z bialeczkiem to na zime
brak slow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4800
Kolega jest modelowym przykladem idealnego konsumenta przemyslu suplementacyjnego Jest nadzieja, ze mlody i ze mu przejdzie

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
hehe co prawda to prawda;p stary nie jestem wiecie bialko staram się pozyskiwac z prod naturlanych w diecie, bialko jako suplement traktuje jako uzupelnienie diety...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Jak masz breki w diecie biłka to musisz uzupełniac cały czas białeczko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
a sorki wyszlo jak wyszlo nie nap odrazu... teraz nie mam mozliwosci uzupelniania brakow bialkowych proszkiem rozupuszczonym w mleku bo nie mam ku temu sposobnosci...jestem na wyjezdzie i w chwili obecnej korzystam z aminokowasow
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To mi wystarczy?

Następny temat

Suple na lotnisku ???

electro
Polecane artykuły