Witam, staż i reszta w profilu...
Mam pytanko do znawców czy gdyby połączyć Xpnad bądź Storm z białkiem typu nitroprogen i do tego HMB revolutnion czy jest to dobre połączenie?
osobiscie stosowalem hmb z trecka z cm3 bylo spoko i zjadlem bialko niestety dosyc kiepskiej jakosci z hmb revolution i bylem tez zadowolony jak na jakosc tego bialka
oczywiscie licze się z kosztami takiego połączenia
proszę o opinie
Zmieniony przez - promek_91 w dniu 2008-06-26 18:12:42
Mam pytanko do znawców czy gdyby połączyć Xpnad bądź Storm z białkiem typu nitroprogen i do tego HMB revolutnion czy jest to dobre połączenie?
osobiscie stosowalem hmb z trecka z cm3 bylo spoko i zjadlem bialko niestety dosyc kiepskiej jakosci z hmb revolution i bylem tez zadowolony jak na jakosc tego bialka
oczywiscie licze się z kosztami takiego połączenia
proszę o opinie
Zmieniony przez - promek_91 w dniu 2008-06-26 18:12:42
Krzysztof Piekarz


