Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
włańsie z kumplami zaczynamy myśleć aby zacząć się "bawić" w asg'ki ale nie mam funduszy i się zastanawiam czy na pierwsze tygodnie zajawki bedzie dobra taka: http://www.taniemilitaria.pl/sklep/pistolety/elektryczne/desert-eagle wiem ze mnie pewnie wyśmiejecie ale na inną mnie nie stać albo jaka z tańszych polecacie