...
Napisał(a)
hehe normalnie moja kopia :D nie nie startowałem ale obserwuje co sie dzieje na pomorzu i widać ze zawody mogą być fajne :)
...
Napisał(a)
No to juz jednego rywala mam ;] a skad Ty jestes? Mam nadzieje ze jakies sznase tam mamy...
...
Napisał(a)
szanse mamy ale na pewno rozwali nas Mój Stary Rywal
Tomek Hintzke (POZDRO DLA NIEGO)
on zrobi cos około 145kg przy wadze 75
ps. Jestem z Gdańśka klub WKS FLOTA
Tomek Hintzke (POZDRO DLA NIEGO)
on zrobi cos około 145kg przy wadze 75
ps. Jestem z Gdańśka klub WKS FLOTA
...
Napisał(a)
No jak bym wycisnol moj rekord to bym mial ten sam procent co on ;]Korde tez bym musial sobie jakis klub znalesc
...
Napisał(a)
Leśniewo 20.04.2008
VII OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PUCK W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
LEŚNIEWO 2008
Dnia 20 kwietnia 2008 roku w Leśniewie odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 34 zawodników i zawodniczek z województwa pomorskiego.
Patronat medialny nad imprezą objął Portal Internetowy KIBOL.PL i Telewizja NASZA
Podczas imprezy rozdane zostały ulotki na temat : Zakwasy po wysiłku fizycznym.
Organizatorem imprezy był Oddział Leśniewo Stowarzyszenia „Ziemia Pucka”, przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Sportu i Turystyki Gminy Puck, Urzędem Gminy w Pucku i Sołectwem wsi Leśniewo oraz Klubem Wiejskim w Leśniewie.
Zawody sponsorowali : Bank Spółdzielczy w Pucku.
Zawody przeprowadzone zostały wg. klucza: stosunek uzyskanego ciężaru do wagi zawodnika.
Wyniki rywalizacji:
Zawody sędziowali: sędzią głównym był Karol Cieślak i sędziowie boczni Mateusz Okuń i Przemysław Wojtinski.
Nazwisko i imie Data urodzenia Miejscowość Waga ciała Max. ciężar Miejsce Wynik
Kat. open kobiet
Miąskowska Urszula 1954 WKS Flota Gdynia 52,1 57,5 1 7,9
Citko Aneta 1991 Gdynia 63,6 47,5 2 -16,1
Kat. open gimnazjum chłopcy
Goyke Felicjan 1992 Władysławowo 59,7 105,0 1 45,3
Łangowski Sebastian 1993 Widlino 64,8 77,5 2 12,7
Siwa Grzegorz 1992 KS Damnica 69,6 72,5 3 2,9
Sztamborski Bartosz 1994 Oddział Leśniewo Stowarzyszenia Ziemia Pucka 50,3 45,0 4 -5,3
Szymański Antoni 1993 Smolno 63,4 - 5 -
Kat. junior młodszy 17-18 lat
Hintzke Tomasz 1990 UKS Bliza Władysławowo 73,9 135,0 1 61,1
Filipowicz Łukasz 1990 WKS
Flota Gdynia 67,1 125,0 2 57,9
Okrój Przemysław 1990 MOKSIR Jastarnia 57,8 110 3 52,2
Weisbrodt Bartłomiej 1990 WKS
Flota Gdynia 60,9 110 4 49,1
Orzeszek Jakub 1991 Rumia 63,0 110 5 47,0
Wróbel Aleksander 1991 UKS Bliza Władysławowo 96,7 135 6 38,3
Bańka Radosław 1991 KS Damnica 64,4 100,0 7 35,6
Bodnar Maciej 1991 WKS
Flota Gdynia 62,0 97,5 8 35,5
Dussa Damian 1991 WKS
Flota Gdynia 1991 78,3 9 21,7
Joskowski Jan 1991 UKS Bliza Władysławowo 101,7 - 10 -
Kat. junior starszy 19-23 lat
Pawlikowski Mateusz 1988 Minkowice 73,3 157,5 1 84,2
Schwichtenberg Mateusz 1988 Smolno 82,9 160,0 2 77,1
Markowc Karol 1988 Smolno 78,3 152,5 3 74,2
Darga Marcin 1989 Starzyno 90,2 160,0 4 69,8
Gawin Damian 1989 GKS Cartusia 75,4 142,5 5 67,1
Glembin Krzysztof 1986 Mrzezino 87,6 150,0 6 62,4
Szadowski Mateusz 1989 Puck 79,8 140,0 7 60,2
Białoń Michał 1989 Smolno 87,8 145,0 8 57,2
Adamiuk Bartosz 1985 Rumia 69,7 125,0 9 55,3
Pranga Rafał 1989 Wejherowo 67,6 120,0 10 52,4
Dettlaff Szymon 1987 Władysławowo 77,4 120,0 11 42,6
VII OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PUCK W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
LEŚNIEWO 2008
Dnia 20 kwietnia 2008 roku w Leśniewie odbyły się VII Otwarte Mistrzostwa Gminy Puck w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 34 zawodników i zawodniczek z województwa pomorskiego.
Patronat medialny nad imprezą objął Portal Internetowy KIBOL.PL i Telewizja NASZA
Podczas imprezy rozdane zostały ulotki na temat : Zakwasy po wysiłku fizycznym.
Organizatorem imprezy był Oddział Leśniewo Stowarzyszenia „Ziemia Pucka”, przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Sportu i Turystyki Gminy Puck, Urzędem Gminy w Pucku i Sołectwem wsi Leśniewo oraz Klubem Wiejskim w Leśniewie.
Zawody sponsorowali : Bank Spółdzielczy w Pucku.
Zawody przeprowadzone zostały wg. klucza: stosunek uzyskanego ciężaru do wagi zawodnika.
Wyniki rywalizacji:
Zawody sędziowali: sędzią głównym był Karol Cieślak i sędziowie boczni Mateusz Okuń i Przemysław Wojtinski.
Nazwisko i imie Data urodzenia Miejscowość Waga ciała Max. ciężar Miejsce Wynik
Kat. open kobiet
Miąskowska Urszula 1954 WKS Flota Gdynia 52,1 57,5 1 7,9
Citko Aneta 1991 Gdynia 63,6 47,5 2 -16,1
Kat. open gimnazjum chłopcy
Goyke Felicjan 1992 Władysławowo 59,7 105,0 1 45,3
Łangowski Sebastian 1993 Widlino 64,8 77,5 2 12,7
Siwa Grzegorz 1992 KS Damnica 69,6 72,5 3 2,9
Sztamborski Bartosz 1994 Oddział Leśniewo Stowarzyszenia Ziemia Pucka 50,3 45,0 4 -5,3
Szymański Antoni 1993 Smolno 63,4 - 5 -
Kat. junior młodszy 17-18 lat
Hintzke Tomasz 1990 UKS Bliza Władysławowo 73,9 135,0 1 61,1
Filipowicz Łukasz 1990 WKS
Flota Gdynia 67,1 125,0 2 57,9
Okrój Przemysław 1990 MOKSIR Jastarnia 57,8 110 3 52,2
Weisbrodt Bartłomiej 1990 WKS
Flota Gdynia 60,9 110 4 49,1
Orzeszek Jakub 1991 Rumia 63,0 110 5 47,0
Wróbel Aleksander 1991 UKS Bliza Władysławowo 96,7 135 6 38,3
Bańka Radosław 1991 KS Damnica 64,4 100,0 7 35,6
Bodnar Maciej 1991 WKS
Flota Gdynia 62,0 97,5 8 35,5
Dussa Damian 1991 WKS
Flota Gdynia 1991 78,3 9 21,7
Joskowski Jan 1991 UKS Bliza Władysławowo 101,7 - 10 -
Kat. junior starszy 19-23 lat
Pawlikowski Mateusz 1988 Minkowice 73,3 157,5 1 84,2
Schwichtenberg Mateusz 1988 Smolno 82,9 160,0 2 77,1
Markowc Karol 1988 Smolno 78,3 152,5 3 74,2
Darga Marcin 1989 Starzyno 90,2 160,0 4 69,8
Gawin Damian 1989 GKS Cartusia 75,4 142,5 5 67,1
Glembin Krzysztof 1986 Mrzezino 87,6 150,0 6 62,4
Szadowski Mateusz 1989 Puck 79,8 140,0 7 60,2
Białoń Michał 1989 Smolno 87,8 145,0 8 57,2
Adamiuk Bartosz 1985 Rumia 69,7 125,0 9 55,3
Pranga Rafał 1989 Wejherowo 67,6 120,0 10 52,4
Dettlaff Szymon 1987 Władysławowo 77,4 120,0 11 42,6
nijagi
...
Napisał(a)
Nazwisko i imie Data urodzenia Miejscowość Waga ciała Max.ciężar Miejsce Wynik
Kat. senior 90 kg.
Lewicki Janusz 1984 Oddział Leśniewo Stowarzyszenia Ziemia Pucka 76,8 135,0 1 58,2
Kat. senior +90 kg.
Jażdzewski Radosław 1974 Wielki Podleś 99,2 190,0 1 90,8
Gąsior Sylwester 1982 KS Damnica 92,5 172,5 2 80,0
Milewski Sebastian 1985 Skarszewy 112,6 170,0 3 57,4
Kat. open masters +40lat
Grabowski Wojciech 1951 Gdynia 98,0 160,0 1 62,0
Knuth Marian 1958 Wielki Klincz 103,7 127,5 2 23,8
Kat. senior 90 kg.
Lewicki Janusz 1984 Oddział Leśniewo Stowarzyszenia Ziemia Pucka 76,8 135,0 1 58,2
Kat. senior +90 kg.
Jażdzewski Radosław 1974 Wielki Podleś 99,2 190,0 1 90,8
Gąsior Sylwester 1982 KS Damnica 92,5 172,5 2 80,0
Milewski Sebastian 1985 Skarszewy 112,6 170,0 3 57,4
Kat. open masters +40lat
Grabowski Wojciech 1951 Gdynia 98,0 160,0 1 62,0
Knuth Marian 1958 Wielki Klincz 103,7 127,5 2 23,8
nijagi
...
Napisał(a)
To do następnego razu.. teraz do Kartuz!!!!!
CZEŚĆ!!
Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-04-23 18:05:48
CZEŚĆ!!
Zmieniony przez - NIJAGI w dniu 2008-04-23 18:05:48
nijagi
Polecane artykuły