Witam Wszystkich,
Tak jak w temacie...Czy jest ktoś zainteresowany kupnem kompa w celach,biurowych,lub do normalnego domowego uzytku typu ; korzystanie z internetu,pisanie dokumentów,ogladanie filmów itd ??
Procesor Athlon 2000
Ram 256 DDR
Karta Geaforce 4 64 mb
Nagrywarka LG
CD LG
Stacja dykietek,
Dysk 80 GB
Karta sieciowa,
Modem pentagram
bluetooth
Karta Dźwiękowa Sound blaster 5.1
noi oczywiscie do tego mysz optyczna Genius i praktycznie nowa klawiatura;)
Monitor LG Studioworks 15
Wszystko chodzi bez zarzutów
Jakby ktoś chciał moge dorzucić gratis drukarke HP (atramentowa)
Cena 400 zł bez negocjacji.
Pozdrawiam serdecznie
PanTomasz
Zmieniony przez - PanTomasz w dniu 2008-03-22 20:17:14
Tak jak w temacie...Czy jest ktoś zainteresowany kupnem kompa w celach,biurowych,lub do normalnego domowego uzytku typu ; korzystanie z internetu,pisanie dokumentów,ogladanie filmów itd ??
Procesor Athlon 2000
Ram 256 DDR
Karta Geaforce 4 64 mb
Nagrywarka LG
CD LG
Stacja dykietek,
Dysk 80 GB
Karta sieciowa,
Modem pentagram
bluetooth
Karta Dźwiękowa Sound blaster 5.1
noi oczywiscie do tego mysz optyczna Genius i praktycznie nowa klawiatura;)
Monitor LG Studioworks 15
Wszystko chodzi bez zarzutów
Jakby ktoś chciał moge dorzucić gratis drukarke HP (atramentowa)
Cena 400 zł bez negocjacji.
Pozdrawiam serdecznie
PanTomasz
Zmieniony przez - PanTomasz w dniu 2008-03-22 20:17:14
Krzysztof Piekarz