...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 7
Sobota 22.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Bolton - Manchester City x
2. Newcastle - Fulham 1
3. Everton - West Ham 1
4. Auxerre - St. Etienne 1
5. Toulouse - Le Mans 1
6. Valenciennes - Bordeaux 2
7. Mallorca - Deportivo 1
8. Sevilla - Atletico Madryt 1
9. Bayern - Leverkusen 1
10. Wolfsburg - Hamburger SV 2
11. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
12. Widzew - Legia 2
13. Reggina - Napoli 2
14. Fiorentina - Lazio 1
15. Inter - Juventus 1
Niedziela 23.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Arsenal 1
2. Manchester United - Liverpool 1
3. Rennes - Lens 1
4. Lyon - PSG 1
5. Osasuna - Betis 1
6. Real Madryt - Valencia 1
7. Athletic Bilbao - Getafe 1
8. Murcia - Espanyol 2
9. Hertha - Schalke 2
10. Arminia - Werder 2
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Czwartek 20.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Tranmere - Port Vale 1
2. Valencia - Barcelona 2
3. Eintracht - Energie 1
4. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2
5. GKS Bełchatów - Lech 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Czwartek 20.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Tranmere - Port Vale 1
2. Valencia - Barcelona 2
3. Eintracht - Energie 1
4. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź X
5. GKS Bełchatów - Lech X
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 7
Sobota 22.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Bolton - Manchester City x
2. Newcastle - Fulham 1
3. Everton - West Ham 1
4. Auxerre - St. Etienne 1
5. Toulouse - Le Mans 1
6. Valenciennes - Bordeaux 2
7. Mallorca - Deportivo x
8. Sevilla - Atletico Madryt x
9. Bayern - Leverkusen 1
10. Wolfsburg - Hamburger SV 2
11. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
12. Widzew - Legia 2
13. Reggina - Napoli 2
14. Fiorentina - Lazio 1
15. Inter - Juventus 1
Niedziela 23.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Arsenal x
2. Manchester United - Liverpool 1
3. Rennes - Lens 1
4. Lyon - PSG 1
5. Osasuna - Betis 1
6. Real Madryt - Valencia 1
7. Athletic Bilbao - Getafe 1
8. Murcia - Espanyol 2
9. Hertha - Schalke 2
10. Arminia - Werder 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Czwartek 20.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Tranmere - Port Vale 1
2. Valencia - Barcelona 2
3. Eintracht - Energie 1
4. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź x
5. GKS Bełchatów - Lech 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Sobota 22.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Bolton - Manchester City 2
2. Newcastle - Fulham x
3. Everton - West Ham 1
4. Auxerre - St. Etienne 1
5. Toulouse - Le Mans 1
6. Valenciennes - Bordeaux 2
7. Mallorca - Deportivo 1
8. Sevilla - Atletico Madryt 1
9. Bayern - Leverkusen 1
10. Wolfsburg - Hamburger SV 2
11. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
12. Widzew - Legia 2
13. Reggina - Napoli 2
14. Fiorentina - Lazio 1
15. Inter - Juventus 1
Niedziela 23.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Arsenal 1
2. Manchester United - Liverpool 1
3. Rennes - Lens 1
4. Lyon - PSG 1
5. Osasuna - Betis 1
6. Real Madryt - Valencia x
7. Athletic Bilbao - Getafe 1
8. Murcia - Espanyol 2
9. Hertha - Schalke 2
10. Arminia - Werder 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Sobota 22.03.2008 (typujemy do soboty do godz. 15:30)
1. Bolton - Manchester City 2
2. Newcastle - Fulham x
3. Everton - West Ham 1
4. Auxerre - St. Etienne 1
5. Toulouse - Le Mans 1
6. Valenciennes - Bordeaux 2
7. Mallorca - Deportivo 1
8. Sevilla - Atletico Madryt 1
9. Bayern - Leverkusen 1
10. Wolfsburg - Hamburger SV 2
11. Polonia Bytom - Górnik Zabrze 2
12. Widzew - Legia x
13. Reggina - Napoli 2
14. Fiorentina - Lazio 1
15. Inter - Juventus x
Niedziela 23.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Chelsea - Arsenal x
2. Manchester United - Liverpool 1
3. Rennes - Lens 1
4. Lyon - PSG 1
5. Osasuna - Betis 1
6. Real Madryt - Valencia x
7. Athletic Bilbao - Getafe 1
8. Murcia - Espanyol 2
9. Hertha - Schalke 2
10. Arminia - Werder 2
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"