...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht 2
3. VfL Bochum - Hannover 96 X
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia X
5. Korona Kielce - Wisła Kraków X
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 2
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre X
6. PSG - Monaco 1
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 2
11. Wolfsburg - Hertha X
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów X
15. Torino - Parma 2
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 2
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) X
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol X
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina X
11. Sampdoria - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden 1
2. Sparta Rotterdam - Utrecht X
3. VfL Bochum - Hannover 96 1
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia X
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 1
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco 2
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke X
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra X
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) X
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 2
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 1
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w czwartek:
1. ginger91______3
.. Grubmen_______3
Rozstrzygnięcia:
1. Spartak Moskwa - Olympique Marseille 1
2. Panathinaikos - Glasgow Rangers X
3. Atletico Madryt - Bolton X
4. Bordeaux - Anderlecht X
5. Basel - Sporting Lizbona 2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham 1
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco 2
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 2
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia 2
13. Widzew - Odra X
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 2
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton X
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol 2
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 2
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
244
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Piątek 22.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Genk - St. Truiden x
2. Sparta Rotterdam - Utrecht x
3. VfL Bochum - Hannover 96 1
4. ŁKS Łódź - Jagiellonia 1
5. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
...
Ekspert
Szacuny
124
Napisanych postów
23463
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
95225
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham x
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre x
6. PSG - Monaco x
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 1
11. Wolfsburg - Hertha x
12. Groclin - Legia x
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów x
15. Torino - Parma x
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 1
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia x
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol x
7. Osasuna - Atletico x
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech x
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
Tydzień 3
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham X
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 1
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco X
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 1
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia X
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów X
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol X
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 1
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Sobota 23.02.2008 (typujemy do soboty do godz. 13.45)
1. Birmingham - Arsenal 2
2. Fulham - West Ham X
3. Newcastle - Manchester Utd 2
4. Nancy - Lens 2
5. Nice - Auxerre 1
6. PSG - Monaco 1
7. Valencia - Recreativo Huelva 1
8. Sevilla - Saragossa 1
9. Eintracht - Werder 2
10. Leverkusen - Schalke 1
11. Wolfsburg - Hertha 1
12. Groclin - Legia 1
13. Widzew - Odra 1
14. Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 1
15. Torino - Parma 1
Niedziela 24.02.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 13.30)
1. Reading - Aston Villa 2
2. Blackburn - Bolton 1
3. Chelsea - Tottenham (neutr.) 1
4. Toulouse - Olympique Marsylia 2
5. Bordeaux - Lille 1
6. Deportivo - Espanyol X
7. Osasuna - Atletico 2
8. Bayern - Hamburger SV 1
9. Górnik Zabrze - Lech 1
10. Roma - Fiorentina 1
11. Sampdoria - Inter 2
Shut The f*** Up And Train