...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17445
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 2
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce X
5. Modena - Chievo 2
Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2008-02-11 10:21:17
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
704
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1965
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln x
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton x
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton x
4. Ascoli - Lecce x
5. Modena - Chievo x
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal x
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen x
3. Anderlecht - Bordeaux x
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge x
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
47
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln x
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 2
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton x
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen x
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos x
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV x
3. Rosenborg - Fiorentina x
4. Bolton - Atletico Madryt x
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 2
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 1
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 1
2. Crystal Palace - Ipswich X
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 1
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 1
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w niedzielę:
1. slawle_______7
2. susik_89_____6
3. darik________5
.. Zakir________5
Rozstrzygnięcia:
1. Manchester Utd - Manchester City 2
2. Chelsea - Liverpool X
3. Caen - Lens 2
4. Nice - Olympique Marsylia 2
5. Osasuna - Saragossa 1
6. Racing Santander - Atletico 2
7. Bayern - Werder Brema X
8. Borussia Dortund - Schalke 2
9. Sampdoria - Napoli 1
10. Udinese - Juventus 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
244
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
31168
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee x
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
562
Wiek
32 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3830
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln x
4. Motherwell - Dundee x
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 2
2. Crystal Palace - Ipswich x
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo x
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux x
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina x
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
Zmieniony przez - ginger91 w dniu 2008-02-11 17:55:37
"Zycie jest zasrane to i wódka jak wyssrana"
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
191
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
581
Tydzień 2
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton x
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge x
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<
>>>Quaresma<<<