SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

przeziebienie lekka goraczka ogolnie polamanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15673
co wziac aby jak najlepiej i najszybciej postawilo na nogi, gdy trzeba isc do pracy.. ? nie ma jeszcez tragedii ale musze to przecierpiec i robic - chodzi mi o cos najmocniejszego co jest dostepne bez recepty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Zakładałeś już temat o tym - trzeba było kontynuować.

Rozwinęło się dalej - stosowałeś coś z rad jakie dostałeś w poprzednim poście.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
pyralgina - i jako tako ukryje zle samopoczucie i obnizy gorączkę jeśli jest (ewentualnie aspiryna , paracetamol , moze być z kodeiną)
efedrynka + kofeina - podobnie
jesli z nosa leci - jakas pseudoefedryna chyba ze już luknąłeś np tussipect z efedryną - powstrzyma trochę katar
kaszel - thiocodin powstrzyma - ale nie na noc - bo nei masz wykrztuszania naturalnego i łatwo o zapalenie oskrzeli albo płuc

a najlepiej siedzieć w domu i poczekać jak samo przejdzie - bo maskowanie objawów to wręcz pogorszy
no chyba ze trzeba coś zrobić i nima wyjścia

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15673
co do gardła to z tym miodem cos tam probowalem i w miare pomaga ale tylko chwilowo i tak.. :P nie pogarsza sie i nie polepsza - a co do tego postu to nie o mnie chodzi tylko o staruszka bral fervex+aspiryna i do roboty ale jak wraca to puszcza i znowu chory i mowi ze chce cos mocniejszego jeszcze tylko jutro i sobie w niedziele polezy
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Zamiast do roboty, niech bierze zwolnienie i w domu wygrzewa się - nawet śpi. Nie ma nic gorszego jak początki choroby i ciągłe zmiany temperatury - szczególnie wychłodzenia, o co teraz nie trudno.

To co napisał Boofi + rosół, herbata z lipy + miód + cytryna, i inne - było o tym z milion razy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2588
Przykro mi, ale nie zgodzę się z tym :)ze pyralgina dobrze podziała :)metamizol jest dość toksyczny, w dodatku nie wykazuje działania przeciwzapalnego, działa silnie jedynie przeciwbólowo i przeciwgorączkowo :)-będzie jedynie znosił objawy ;)
kwas acetylosalicylowy np.aspiryna, polopiryna może być stosowany wyłącznie na noc, bo wtedy działa najsilniej ;)
co do opioidów typu kodeina, dekstrometorfan (zawarta w preparatach przeciwkaszlowych!)-można ja stosować wyłącznie przy suchym kaszlu, bowiem hamuje ona odruch kaszlowy, co przy mokrym, z dużą ilością wydzieliny może bardzo zaszkodzić ;))
wszystkie te substancje mogą powodować silne uczulenia ;))

najlepiej kup ibuprofen i syrop na 2 rodzaje kaszlu np.contril lub tanszy herbapect...katar sam przejdzie, chyba ze jest podbarwiony na żółto, może być wtedy potrzebny antybiotyk, ale tylko i wyłacznie po zrobieniu wymazu ;)nie daj sobie wcisnąc sympatykomimetyków typu pseudoefedryna ;))

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
wszystkie te substancje mogą powodować silne uczulenia - a znasz kogoś u kogo one wystąpiły nawet przy dłuższym stosowaniu (a tak zazwyczaj się dzieje, że ludzie stosują je nawet po 2 tygodnie)?

Bez przesady już z tą teorią...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2588
oczywiście, ze znam- jedna kobieta znalazła się na intensywnej terapii właśnie przez zażycie pyralginy w czopku ;) pozdrawiam

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Wow...

doping & zdrowie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest z moimi plecami??:(

Następny temat

Interpretacja wyników

electro
Polecane artykuły