SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gorączka a aminowkwasy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Witam. Mam 37.1 stopni gorączki (po zbiciu i wygrzaniu się przez kilka godzin). Jestem 3 tygodnie na mono i od 10 dni na Nitric Oxide Aminostara (L-Arginina). Czy mogę ćwiczyć w tym stanie ? I czy L-Arginina pomoże mi w wyzdrowieniu ,bo w pewnych tematach o gorączce były wypowiedzi żeby brać aminokwasy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Mixed
Martial
Arts

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Najlepiej wyzdrowieć do końca. Nie ma co się narażać na możliwość pogłębienia choroby. Co do aminokwasów, nie wiem czy pomogą, ale na pewno nie zaszkodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Sama gorączka, skąd?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Ano zapomniałem że przydałby się powód :) Byłem 2 dni temu na saunie dość późną godziną a wracałem jednośladem ,więc efekt wiadomy :/

Mixed
Martial
Arts

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
AMino możesz brać. Ale kontroluj stan żeby dalej nie poszło.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 263
Czyli dokańczam twarożek ,banana a przed położeniem się łyknę sobie 2 kapsułki. Dzięki za odpowiedź.

Mixed
Martial
Arts

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie

Następny temat

Zaparcie - poważny problem ..

WHEY premium