W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
bedzie niezwykle ciezko
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
Gole: Carlos Cesinha 15., Lazar 90. - Kluge 22., Misimović 55.
Pierwsze spotkanie: 0:0.
Awans: 1.FCN.
Anorthosis Famagusta - Tottenham Hotspur 1:1 (0:0)
Gole: Luis Fabinio 54. - R. Keane 78.
Pierwsze spotkanie: 1:6.
Awans: Tottenham.
Polak: Łukasz Sosin (Anorthosis) przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.
Łokomotiw Moskwa - FC Midtjylland 2:0 (2:0)
Gole: Bilyaletdinov 10., Maminov 15.
Pierwsze spotkanie: 3:1
Awans: Łokomotiw.
Helsinborgs IF - SC Heerenveen 5:1 (3:0)
Gole: Larsson 20., Dahl 37., Omotoyossi 45., 80., Makondele 53. - Sibon 89.
Pierwsze spotkanie: 3:5.
Awans: Helsinborgs IF.
Polak: Radosław Matusiak pojawił się w barwach gości w 69. minucie zmieniając Sulejmani'ego.
Erciyesspor - Atletico Madryt 0:5 (0:3)
Gole: Agüero 6., 43., Jurado 14., Maxi Rodriguez 52. (karny), Forlan 78.
Pierwsze spotkanie: 0:4.
Awans: Atletico.
Hamburger SV - Litex Łowecz 3:1 (1:1)
Gole: Guerrero 40., 52., van der Vaart 72. - Popov 38.
Pierwsze spotkanie: 1:0.
Awans: HSV.
FC Zurych - Empoli FC 3:0 (1:0)
Gol: Kollar 37., Abdi 78., Alphonse 82.
Pierwsze spotkanie: 1:2.
Awans: FC Zurych.
Häcken - Spartak Moskwa 1:2 (0:1)
Gole: Henriksson 87. - Titov 9., Bazhenov 81., Dzyuba 90.
Pierwsze spotkanie: 0:5.
Awans: Spartak.
Polak: Wojciech Kowalewski nie znalazł się w kadrze Spartaka.
Vålerenga - Austria Wiedeń 2:2 (0:1)
Gole: Dos Santos 51., Bąk 87. (sam.) - Kuljic 22., Acimovic 90.
Pierwsze spotkanie: 0:2.
Awans: Austria Wiedeń.
Polacy: Sebastian Mila pojawił się na placu gry w 46. minucie za Thorvaldssona (Valerenga) i dostał żółtą kartkę. Jacek Bąk rozegrał w barwach gości cały mecz i strzelił samobójczą bramkę.
CSKA Sofia - Toulouse FC 1:1 (0:0)
Gole: Nei 64. (karny) - Gignac 90.
Pierwsze spotkanie: 0:0.
Awans: TFC.
AaB - Sampdoria Genua 0:0
Pierwsze spotkanie: 2:2
Awans: AaB.
Dnipro Dniepropietrowsk - Aberdeen 1:1 (0:1)
Gole: Vorobey 75. - Mackie 28.
Pierwsze spotkanie: 0:0.
Awans: Aberdeen.
Elfsborg - Dinamo Bukareszt 0:1 (0:1)
Gol: Danciulescu 31. (karny)
Pierwsze spotkanie: 2:1
Awans: Elfsborg.
FC Bazylea - FK Sarajewo 6:0 (4:0)
Gole: Carlos Alberto 9., 11., Streller 20., 30., Huggel 75., Caicedo 80.
Pierwsze spotkanie: 1:2
Awans: FC Bazylea.
BATE Borysów - Villarreal CF 0:2 (0:1)
Gole: Cani 24., Ruano 77.
Pierwsze spotkanie: 1:4.
Awans: Villarreal.
OB Odense - Sparta Praga 0:0 k. 3:4.
Pierwsze spotkanie: 0:0.
Awans: Sparta.
Polak: Arkadiusz Onyszko (OB) rozegrał całe spotkanie.
Panionios - Sochaux 0:1 (0:0)
Gol: Kumortzi 53. (sam.)
Pierwsze spotkanie: 2:0
Awans: Panionios.
Standard Liege - Zenit St. Petersburg 1:1 (1:0)
Gole: Contofalsky 36. (sam.) - Pogrebnyak 80.
Pierwsze spotkanie: 0:3.
Awans: Zenit.
Ajaks Amsterdam - Dinamo Zagrzeb 0:1 (0:1), po dogrywce 2:3.
Gole: Huntelaar 101., 120. - Modric 34. (karny), Mandzukic 94., 96.
Pierwsze spotkanie: 1:0
Awans: Dinamo.
AIK Solna - Hapoel Tel-Awiw 0:1 (0:0)
Gol: Owed 63.
Pierwsze spotkanie: 0:0.
Awans: Hapoel.
FC Salzburg - AEK Ateny 1:0 (1:0)
Gol: Lokvenc 19.
Pierwsze spotkanie: 0:3.
Awans: AEK.
Os Belenenses - Bayern Monachium 0:2 (0:0)
Gole: Toni 60., Altintop 77.
Pierwsze spotkanie: 0:1.
Awans: Bayern.
Galatasaray Stambuł - FC Sion 5:1 (3:0)
Gole: Umit Karan 22., 28., Lincoln 36., Arda Turan 68., Bouzid 90. - Nwaneri 89.
Pierwsze spotkanie: 2:3.
Awans: Galatasaray.
Polak: Zbigniewa Zakrzewskiego zabrakło w kadrze Sionu.
Club Brugge - Brann Bergen 1:2 (0:2)
Gole: Clement 76. - Helstad 14., Winters 39.
Pierwsze spotkanie: 1:0.
Awans: Brann.
Rapid Wiedeń - Anderlecht RSC 0:1 (0:1)
Gol: Serhat Akin 23.
Pierwsze spotkanie: 1:1.
Awans: Anderlecht.
Polak: Marcin Wasilewski wszedł w 72. minucie za Juhasza.
Metalist Charków - Everton 2:3 (1:0)
Gole: Edmar 21., Mahdoufi 52. - Lescott 48., McFadden 72., Anichebe 88.
Pierwsze spotkanie: 1:1.
Awans: Everton.
Polak: Seweryn Gancarczyk pauzował za czerwoną kartkę z pierwszego meczu.
Crvena Zvezda Belgrad - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:0 (1:0)
Gol: Castillo 44.
Pierwsze spotkanie: 1:0.
Awans: Crvena Zvezda.
Stade Rennes - Łokomotiw Sofia 1:2 (1:2)
Gole: Marveaux 24. - Antunovic 37., 40.
Pierwsze spotkanie: 3:1.
Awans: Rennes.
FC Kopenhaga - RC Lens 1:1 (0:1), po dogrywce 2:1.
Gole: Allbäck 76., Grønkjær 112. - Carriere 14.
Pierwsze spotkanie: 1:1.
Awans: FC Kopenhaga.
Girondins Bordeaux - Tampere United 1:1 (0:0)
Gole: Chamakh 50. - Ojanperä 51.
Pierwsze spotkanie: 3:2.
Awans: Bordeaux.
Bolton Wanderers - Rabotnicki Skopje 1:0 (0:0)
Gol: Anelka 68.
Pierwsze spotkanie: 1:1
Awans: Bolton.
Real Saragossa - Aris Saloniki 2:1 (1:0)
Gole: Ricardo Oliveira 20., Sergio Garcia 72. - Javito 62.
Pierwsze spotkanie: 0:1.
Awans: Aris.
Blackburn Rovers - Larisa 2:1 (1:1)
Gole: Derbyshire 45. (karny), Warnock 51. - Cleyton 17.
Pierwsze spotkanie: 0:2.
Awans: Larisa.
AZ Alkmaar - Paços de Ferreira 0:0
Pierwsze spotkanie: 1:0.
Awans: AZ.
Twente Enschede - Getafe CF 1:0 (1:0), po dogrywce 3:2
Gole: Wielaert 30., Engelaar 118., Zomer 120. - Belenguer 100., Granero 113.
Pierwsze spotkanie: 0:1.
Awans: Getafe.
US Palermo - Mlade Boleslav 0:1 (0:0), k. 2:4
Gol: Sedlacek 90.
Pierwsze spotkanie: 1:0.
Awans: Mlade.
ACF Fiorentina - FC Groningen 1:1 (0:0), k. 5:4
Gole: Mutu 59. - Nevland 51.
Pierwsze spotkanie: 1:1.
Awans: Fiorentina.
Sporting Braga - Hammarby 4:0 (0:0)
Gole: Wender 47., Jorginho 68., Linz 81., Yaser 90.
Pierwsze spotkanie: 1:2.
Awans: Braga.
Polak: Paweł Kieszek spędził całe spotkanie na ławce.
Uniao Leiria - Bayer Leverkusen 3:2 (2:1)
Gole: Cadu 4., Joao Paulo 13., Laranjeiro 90 . - Papadopoulos 11., Kiessling 86.
Pierwsze spotkanie: 1:3.
Awans: Bayer.
Polak: Antoni Łukasiewicz przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Bramka: Castillo (43)
Crvena Zvezda: Randjelović - Andjelković, Basta, Gaj, Tutorić - Castillo (46 Bogdanović), Lukas, Miljasz, Molina - Koroman, Jestrović (64 Barcos).
Dyskobolia: Przyrowski - Lazarevski, Mynar, Kumbev, Telichowski (79 Batata) - Piechniak, Majewski (64 Babnić), Jodłowiec, Lato - Rocki (55 Ivanovski), Sikora.
Sędziował: Cristian Balaj (Rumunia)
Tak więc Groclin pożegnał się z Pucharem UEFA, nie mamy żadnej drużyny w Europejskich Pucharach, kolejny fatalny sezon
Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-10-05 08:32:57
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Wyniki losowania:
Grupa A
AZ Alkmaar
Zenit St. Petersburg
Everton FC
FC Nuernberg
AE Larissa
Grupa B
Panathinaikos Ateny
Lokomotiw Moskwa
Atletico Madryt
FC Kopenhaga
Aberdeen FC
Grupa C
Villareal FC
AEK Ateny
AC Fiorentina
FK Mlada Boleslav
Elfsborg IF
Grupa D
FC Basel
Hamburger SV
Stade Rennes
Dinamo Zgrzeb
Brann Bergen
Grupa E
Bayer Leverkusen
Sparta Praga
Spartak Moskwa
Toulouse FC
FC Zurich
Grupa F
Bayern Monachium
Bolton Wanderers
Sporting Braga
Crvena Zvezda Belgrad
Aris Saloniki
Grupa G
Anderlecht Bruksela
Tottenham Hotspur
Getafe CF
Hapoel Tel Awiw
Aalborg BK
Grupa H
Girondins Bordeaux
Austria Wiedeń
Galatasaray Stambuł
Panionios Ateny
Helsingborgs IF
Najbardziej wyrównane będą chyba grupy B i E. Szkoda tylko, że tym razem w tej fazie rozgrywek zabraknie choćby jednego przedstawiciela Polski.
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2007-10-09 13:48:00
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html]
Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)
Bolton Wanderers
Sporting Braga
Crvena Zvezda Belgrad
Aris Saloniki
chyba nawet lepiej, że nie ma Groclinu w tym gronie
Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !
Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw
pozdro ;)
Przyszlosc..
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- ...
- 65