Witam
Szkolimy w systemie AFF (przyśpieszone szkolenie - skoki z 4000m)oraz w systemie "na linę desantową". Wykonujemy skoki w tandemie z 4000m
Jeżeli chcielibyście łyknąć prawdziwej adrenaliny to zapraszam na www.strefajumpera.pl
Szkolimy w systemie AFF (przyśpieszone szkolenie - skoki z 4000m)oraz w systemie "na linę desantową". Wykonujemy skoki w tandemie z 4000m
Jeżeli chcielibyście łyknąć prawdziwej adrenaliny to zapraszam na www.strefajumpera.pl
Krzysztof Piekarz
