No panowie Francja-elegancja! Wlasnie dostalem Nitric Blast i we wtorek rozpoczynam tescik. Teraz trzeba tylko doszlifowac diete i bedzie cacy ;)
PS. Fajnie, ze dajecie dodatki do wysylki ale nie rozumiem po co mi 50 takich samych ulotek?!
Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2007-01-04 18:10:49
PS. Fajnie, ze dajecie dodatki do wysylki ale nie rozumiem po co mi 50 takich samych ulotek?!
Zmieniony przez - Thiago2 w dniu 2007-01-04 18:10:49
