Szacuny
1
Napisanych postów
20
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
162
Witam. Jestem podczas 4 czy 5(już nie pamiętam który to) cyklu na mono 3 tydzień. Kupiłem Cell Pumpa duże opakowanie. Teraz mam problem bo nie wiem czy już zaczynać brać tj. od poniedziałku czy poczekać troche czyli zakończyć ten cykl poczekać jakiś czas(jeśli tak to jaki) i zacząć CP. A może połączyć mono z CP. Rano mono przed śniadaniem a po treningu CP. Czy może być takie coś? Jeśli nie to korygujcie
Pozdro
Szacuny
1
Napisanych postów
20
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
162
od ponad roku 15 miesięcy nie wyciskałem na płaskiej a w maju 2005 120/2 powt.
siłowo nie jest źle teraz tylko skos
kończe 90-100kg/6 powt.
ćwicze od 4 lat przez połowę tego czasu ćwiczyłem w domu bez ławeczki i dlatego teraz nadrabiam górną część klatki
masa jest cieniutka i cały nacisk kładę na mase ćwiczenia które wykonuje schodze do 8 minimalnie 6 ruchów
przy rozciąganiu 12-15 powtórzeń
Szacuny
1
Napisanych postów
20
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
162
Czyli rzucić w kont mono i za 4 tyg. zacząć coś takiego:
DT: mono na czczo i po treningu a CP przed treningiem DNT: mono na czczo a CP po południu
Zgadza się?
I pytanie do przedmówcy: Dlaczego czekać? Jakieś małe uzasadnienie...
Szacuny
6
Napisanych postów
966
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17470
co do dawkowana to brałbym troszke inaczej
np. przez pierwsze 10 dni samo mono , i puzniej zjesc samego CP ( 35dni) w sumie wyjdzie ci ladny 6,5 tyg cykl
a czekac musisz bo robienie cyklów dłuzszych niz 8 tyg jest nie wskazane ( przesycenie organicmu <<chyba>> )
Szacuny
1
Napisanych postów
20
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
162
Brałem 3 tygodnie mono systemem rano na czczo i po treningu w dni treningowe a nietreningowe tylko rano na czczo. I tak dziś jest 20 dzień. Od poniedziałku CP 2xpo 10g czyli 35 dni. Też nie wychodzi za długi cykl tylko na styk. Zresztą to co moge przesycić to jedynie mono bo CP jak będe brał 35 dni to niegrozi mi. Zresztą mono niebrałem już od prawie roku. Prosił bym o rade jeszcze kogoś znającego temat.