Sprawa wyglada tak:
Nie cwiczylem od Pazdziernika. Wczoraj bylem na pierwszym treningu zrobilem 3 ciwczenia po jednym na biceps, klatke i barki i myslalem ze zaraz padne :P Generlanie nie mam nic sily ktora mialem pol roku temu (zreszta co tu sie dziwic jak sie nie ma zadnego wysilku fizycznego i tylko imprezy;) ) Chcialem zrobic sobie HST i tu mam problem, bo nie wiem czy powinienem tak odrazu. Szukalem innych postow o podobnym temacie i znalazlem ze po miesiecznej przerwie mozna spokojnie robic, ale czy po takiej kilku miesiecznej tez mozna?? Czy moze lepiej zrobic jakas ogolnorozwojowke miesiac dwa lub trzy i dopiero zaczac HST??
Nie cwiczylem od Pazdziernika. Wczoraj bylem na pierwszym treningu zrobilem 3 ciwczenia po jednym na biceps, klatke i barki i myslalem ze zaraz padne :P Generlanie nie mam nic sily ktora mialem pol roku temu (zreszta co tu sie dziwic jak sie nie ma zadnego wysilku fizycznego i tylko imprezy;) ) Chcialem zrobic sobie HST i tu mam problem, bo nie wiem czy powinienem tak odrazu. Szukalem innych postow o podobnym temacie i znalazlem ze po miesiecznej przerwie mozna spokojnie robic, ale czy po takiej kilku miesiecznej tez mozna?? Czy moze lepiej zrobic jakas ogolnorozwojowke miesiac dwa lub trzy i dopiero zaczac HST??
Krzysztof Piekarz
