Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
9
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
179
Witam mam taki problem że mój zgryz jest krzywy - głównie frontalna dwójka jest wysunięta do przodu. Strasznie mnie to irytuje. Jakie rozwiązanie? Czy to się koryguje aparatem na zęby??? Jeśli tak to czy nei jestem na to za stary (20lat), ile czasu to się nosi i ile to kosztuje???
Szacuny
0
Napisanych postów
16
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
152
Ja mam aparat przezroczysty, kosztowalo mnie to ok 4 tys + co miesiac 100,
jestem o rok starszy wiec nie jestes za stary :), zelazny to koszt ok 2500 + co miesiac ok. 100, dlugosc noszenia zalezy od wady, jesli to tylko jeden zab sie podkrzywil a reszta spoko to moze nawet do roku, ale podejrzewam ze 1,5-2 standard, aha, jesli masz problem tylko z gora lub dolem to polowa ceny za zalozenie.
Jest to troche kures**o, ale zaluje ze dawno tego nie zrobilem.