SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Uszkodzona wątroba?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1956
21 listopada usunieto mi woreczek zolciowy.
wszystko przebieglo sprawnie.
Diety rygorystycznie przestrzegalam przez miesiac. Juz w wigilie zaczelam podjadac. Podjadalam tak ze 2 tygodnie i w koncu zaczelam jesc normalnie. Nic sie nie dzialo.
Jakis tydzien temu przez ok 3 dni bylam maksymalnie senna - spalam po kilkanascie godzin na dobre. Pojawily sie bardzo lekkie i krotkotrwale klucia w prawym boku jak by pod zebrem.
W okresie tej sennosci przeszlam na diete 3 godzinna odchudzajaca. Ciagle na niej jestem. Tydzien temu zaczal mnie znow bolec zoladek - jakas niestrawnosc, wzdecia, odbija mi sie podobnie jak przed operacja.
Lekarze wczesniej twierdzili, ze to nerwica zoladka, jednak nie mialam tych objawow az do teraz.
Czy mozliwe, ze uszkodzilam sobie watrobe zbyt wczesna rezygnacja z diety?
czy ona mi sie zregeneruje?

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13201
mnie tez pokuwa wątroba ale ja biorę lekarstwa toksyczne. Po ok 2 tyg od zaprzestania brania całkowicie kłucie przestaje. Kiedys lekarz mi powiedział ze jak lekko kłuje to tylko znak ze watrobie jest cięzko a nie ze jest uszkodzona.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
a tym kłuciem to chyba coś lekarz ściemnił ... wątroba nie boli ... boli jak jest znacznie powiekszona

nei woreczek zółciowy a PĘCHERZYK żółciowy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1956
Boofi a czy mozliwe, ze mnie zoladek dokucza przez watrobe?

Teraz mnie potwornie sciska. Czasami az do przelyku. Jak by cos tam bylo. A w zoladku uczucie wody.
Przy naciskaniu brzucha nie boli z prawej strony, tylko bardziej z lewej a najmocniej przy pepku.

Juz myslalam, ze sie pozegnalam z bolem brzucha na dobre kilka CHOĆ miesiecy a to znow cholerstwo wrocilo. Jestem wsciekla.

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
cóz - nie wypowiem się - nie będę gdybał - tak daleko nie sięgam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chondromelacja 2 stopnia

Następny temat

zęby

electro
Polecane artykuły