Byc moze powininem w jakis sposob wzmocnic wiezadla w kolanie oraz wytrzymalosc stawu? Tak powiedzial mi trener, jednak nie powiedzial juz w jaki sposob to zrobic, nie chodzi mi o jakies cudowne preparaty czy tabletki, lecz o zestaw cwiczen, jakie powinienem wykonywac. Prosze o pomoc.
...
W kwietniu wycieto mi artroskopowo czesc lakotki bocznej, po miesiacu wrocilem do treningow. W czasie treningow, jak jestem rozgrzany jest ok, jednak poza treningami caly czas 'czuje' ta lakotke, przy ucisku odczuwam bol.
Byc moze powininem w jakis sposob wzmocnic wiezadla w kolanie oraz wytrzymalosc stawu? Tak powiedzial mi trener, jednak nie powiedzial juz w jaki sposob to zrobic, nie chodzi mi o jakies cudowne preparaty czy tabletki, lecz o zestaw cwiczen, jakie powinienem wykonywac. Prosze o pomoc.
Byc moze powininem w jakis sposob wzmocnic wiezadla w kolanie oraz wytrzymalosc stawu? Tak powiedzial mi trener, jednak nie powiedzial juz w jaki sposob to zrobic, nie chodzi mi o jakies cudowne preparaty czy tabletki, lecz o zestaw cwiczen, jakie powinienem wykonywac. Prosze o pomoc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz