SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

tabletki antykoncepcyjne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11
Witam. Mam do was kilka pytan odnosnie tabletek antykoncepcyjnych
Czy jak sie idzie do lekarza po tabletki to lekarz przeprowadza jakeis badania?? jak tak to jakie??
mozna isc do ginekologa gdy ma sie okres?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
na pewno wypyta Cię o wszystko, jeśli nie jesteś dziewica to powinien przeprowadzić badanie gonekologiczne,yyyy wiesz na czym ono polega, to nie boli, przyjemne nie jest ale nie boli. Jesli jesteś dziwica to możesz powiedziec ze sobie tego nie życzysz, jakoś tak nam zawsze tłumaczyli. Jak masz być badana to nalezy iść jak nie masz okresu

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
oczywiście że cię zbada i o wszystko wypyta
powinien też poinformować o mogących wystąpić konsekwencjach tego typu "leczenia"
najlepiej gdybyś udała się do niego w pierwszych dniach po wystąpieniu krwawienia
jesli jesteś dziewicą oczywiście poinformuj - choć jak co do czego przyjdzie to i tak będzie wiedział

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11
czyli isc najlepiej zaraz po rozpoczeciu okresu??
a jakie moga byc konsekwencje brania tabletek o ktorych piszesz??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
przeczytaj sobie ten artykuł o antykoncepcji hormonalnej, za połowa tego arta wymienione sa minusy http://prace.sciaga.pl/13750.html do lekarza możesz iśc tuż przed okresem albo zaraz po, tylko nie w trakcie, bo jak Cię zbada?

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
okres zaczyna się z pierwszym dniem krwawienia

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak walczyc z ZAPALENIEM KALETEK MAZIOWYCH W KOLANIE

Następny temat

kontuzja nadgarstkow

electro
Polecane artykuły