mam pytanie,bo mojemu ojcu peka skora a palcach i pomijajac to ze strasznie to wyglada to jeszcze go cholernie boli.Sa to pekniecia dlugosci od 2 do 5mm i sa dosc glebokie,nieleci z nich krew ale sa czerwone, wyglada to tak jakby ktos mu przecia skore nozem.peka mu to jak robi cos w wilgoci lub w kontakcie z woda,ale czasami nawetz brudem. moim zdaniem ma zbyt sucha skore i jest strasznie szorstka(jak podaje mu reke to jak z papierem sciernym bym sie zetknal
byl juz z tym u kilku dermatologow ale nic z tego kazdy przepisywal jakies masci zwykle male a cena blisko 100pln i czasami juz slyszalem ze zaczyna mu pomagac,ze to to ale po jakims czasie znow pekaly. jak znacie jakies podobne przypadki to dajcie znac, jak znacie jakies masci itp.moga byc to jakies babcine sposoby-niewazne, wazne zeby wreszcie sie udalo bo od kiedy pamietam to mu to peka a dobry czlowiek z niego to moze juz mu starczy tego bolu.
Moze jest jakis sposob aby zmiekczyc skore bo on ma strasznie gruba i twarda dlon.
byl juz z tym u kilku dermatologow ale nic z tego kazdy przepisywal jakies masci zwykle male a cena blisko 100pln i czasami juz slyszalem ze zaczyna mu pomagac,ze to to ale po jakims czasie znow pekaly. jak znacie jakies podobne przypadki to dajcie znac, jak znacie jakies masci itp.moga byc to jakies babcine sposoby-niewazne, wazne zeby wreszcie sie udalo bo od kiedy pamietam to mu to peka a dobry czlowiek z niego to moze juz mu starczy tego bolu.
Moze jest jakis sposob aby zmiekczyc skore bo on ma strasznie gruba i twarda dlon.
Krzysztof Piekarz
ale jak cos sie dowiem to napisze, a ojciec i tak zalatwi ten preparat bo zalezy mu na tym-wam tez by zalezalo jakby wam palce przec jakies 40 lat pekaly. gdyby jakis zabieg na to istnial to tez by poszedl