Dzieki za odpowiedzi..
A wogole to moj plan wyglada tak:
Wspornik kierownicy: TranZ-X 13cm bez regulacji - 20zl
Kierownica: jakas prosta d0 60cm - 20zl
Rogi: ABE-30 AUTHOR - 30zl
Przerzutka tył: Przerzutka tylna ACERA RD-M340 - 31zl
Przerzutka przód: ???? - 25zl
Klamkomanetki: SHIMANO ACERA ST-EF-35 - 55zl
Hamulce: ???? - 60zl
Support: FSA POWER PRO - 34zl CR-MO, oś CR-MO z kwadratem JIS,
łożyska maszynowe z kulkami oversize 3/16"
300g BSA 68X116mm
lub SHIMANO BBUN25B - 34zl
Korba: DOTEK-HS DK15 42/34/24 - 44zl
Kaseta: Kaseta ACERA CS-HG50I - 63zl
Pedały <metalic> - 18zl
Widelec Sztywny - ~40zl
Łańcuch: SHIMANO IG-51 - 34zl
Koła: REMERX GRAND ROCK,PODWÓJNIE WZMACNIANA-STOŻEK. - 120zl PIASTA ALUMINIOWA FALCON
36 SZPRYCH. Przod i tyl 120zl
lub FALCON zamiana na inna - ~200zl
Rama: 7005
MERIDA KALAHARI 570 ROZMIAR 22" - 150zl mam
Stery: Ahead ACOR; VP for Crane Cree; NECO - 30zl
Jestem otwarty na sugestie...
Oczywiscie co do korby to taka tylko z powodów finansowych.. i zeby nie tracic sezonu.. miesiac pozniej wymienie na porzadna.. rower bedzie sluzyl do spokojnej jazdy po terenie..
AVE!