Szacuny
91
Napisanych postów
14530
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
62110
raczej nikt
w tej cenie sie nie opyla
bynajmniej sklad ma dobry
ale dawka optymalna to wg mnie
4-6 kapsulek dziennie na poczatek
konczysz na 8-10
wiec z 2-3 opakowania trzeba
nie w tej cenie
zobacz lepiej na metaburn xtp mrm 120zl i stykan a caly miesiac z dobrym skladem
Szacuny
3
Napisanych postów
95
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1875
hmm...ok sprawdze. a czy masz moze informacje o tym preparacie w kremie co sie smaruje miejsca z nadmiarem tkanki tluszczowej ?taki z kofeina co dziala miejscowo?
Szacuny
3
Napisanych postów
95
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1875
glownie to czy sa one skuteczne, zaczynam walke z wszedobylskim tluszczykiem i potrzebuje czegos mocnego.dawniej stosowalam therme pro wiec teraz moj organizm nie reaguje juz na slabe suplementy.
planuje codziennie 40 min zasuwac na rowerku stacjonarnym, 2-3 razy w tygodniu aerobic i moze uda mi sie jeszcze do tego dorzucic jakas silke.musze rowniez pomyslec o sensownej dietce ale dla zwiekszenia efektow chce dorzucic jakis fat burnerek
Szacuny
249
Napisanych postów
41358
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
126219
1, jak masz za duzo tluszczu to wpierw ustal diete
2. dodoaj aerobow i nie zapomij o treningu silowym
3. jak zejdziesz do zarysu miesni brzucha wtedy jak najbardziej mozga pomoc te preparaty - wielu pleca Lipoderm ultra
4. jesli zaczniesz brac te preparaty bez punktow powyzszych to jesli nawet zadzialja miejscowo na wytracenie zmagazynowanego tluszczu to nie zostanie on spalony bo organizm nie bedzie go potrzebowal spalic i zostanie na powort zmagazynowany :(
efekt netto - strata pieniedzy :D
Szacuny
3
Napisanych postów
95
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1875
dzieki za rade...nie wiedzialam ze to tak dziala:( problem w tym ze zanim ja dojde do zarysow miesni na brzuchu to chyba lata mina....tam wlasnie mi sie wszystko odklada ...a przez ostatni rok nie uprawialam zadnych sportow...totalnie siedzacy tryb zycia(uwarunkowany praca za biurkiem)...i teraz zaczynam od nowa praktycznie.ojjj ciezka praca przede mna
Szacuny
249
Napisanych postów
41358
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
126219
pociesz sie ze nei jestes sam :d
wiele osob tutja ma podobne problemy :D
polecam lekture dzialu Alternatywna Droga oraz Odzywiania pomoze to z pewnoscia :D
powodzenia !!:D