Pozdrawiam
Mateusz
...
Napisał(a)
no przecież mam
Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-
LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na
...
Napisał(a)
jak to ?
Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-
LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na
...
Napisał(a)
Skoro jest terminarz I ligi to ja wrzuce II bo tez bedzie sie dzialo szczegolnie 6 listopada (Korona-Radomiak i derby Łodzi)
Kolejka 1 - 31 lipca
Piast Gliwice - Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko
Stasiak Opoczno - MKS Mława
Łódzki KS - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kujawiak Włocławek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno - Radomiak Radom
Kolejka 2 - 7 sierpnia
Górnik Polkowice - Radomiak Radom
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Korona Kielce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kujawiak Włocławek
Stasiak Opoczno - Łódzki KS
RKS Radomsko - MKS Mława
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3 - 14 sierpnia
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
MKS Mława - Piast Gliwice
Łódzki KS - RKS Radomsko
Kujawiak Włocławek - Stasiak Opoczno
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Szczakowianka Jaworzno - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Kolejka 4 - 21 sierpnia
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Szczakowianka Jaworzno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
Stasiak Opoczno - Arka Gdynia
RKS Radomsko - Kujawiak Włocławek
Piast Gliwice - Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec - MKS Mława
Kolejka 5 - 25 sierpnia (środa)
MKS Mława - Górnik Polkowice
Łódzki KS - Zagłębie Sosnowiec
Kujawiak Włocławek - Piast Gliwice
Arka Gdynia - RKS Radomsko
Korona Kielce - Stasiak Opoczno
GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szczakowianka Jaworzno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Kolejka 6 - 28 sierpnia
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Szczakowianka Jaworzno
Stasiak Opoczno - GKS Bełchatów
RKS Radomsko - Korona Kielce
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Kujawiak Włocławek
MKS Mława - Łódzki KS
Kolejka 7 - 3 lub 5 września (piątek / niedziela)
Łódzki KS - Górnik Polkowice
Kujawiak Włocławek - MKS Mława
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Piast Gliwice
GKS Bełchatów - RKS Radomsko
Szczakowianka Jaworzno - Stasiak Opoczno
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Kolejka 8 - 11 września
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Stasiak Opoczno - Radomiak Radom
RKS Radomsko - Szczakowianka Jaworzno
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
MKS Mława - Arka Gdynia
Łódzki KS - Kujawiak Włocławek
Kolejka 9 - 18 września
Kujawiak Włocławek - Górnik Polkowice
Arka Gdynia - Łódzki KS
Korona Kielce - MKS Mława
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno - Piast Gliwice
Radomiak Radom - RKS Radomsko
Ruch Chorzów - Stasiak Opoczno
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 10 - 25 września
Górnik Polkowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
Stasiak Opoczno - Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno
MKS Mława - GKS Bełchatów
Łódzki KS - Korona Kielce
Kujawiak Włocławek - Arka Gdynia
Kolejka 11 - 2 października
Arka Gdynia - Górnik Polkowice
Korona Kielce - Kujawiak Włocławek
GKS Bełchatów - Łódzki KS
Szczakowianka Jaworzno - MKS Mława
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - RKS Radomsko
Widzew Łódź - Stasiak Opoczno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 12 - 8 lub 10 października (piątek / niedziela)
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stasiak Opoczno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów
MKS Mława - Radomiak Radom
Łódzki KS - Szczakowianka Jaworzno
Kujawiak Włocławek - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Korona Kielce
Kolejka 13 - 16 października
Korona Kielce - Górnik Polkowice
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Szczakowianka Jaworzno - Kujawiak Włocławek
Radomiak Radom - Łódzki KS
Ruch Chorzów - MKS Mława
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Radomsko
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stasiak Opoczno
Kolejka 14 - 23 października
Górnik Polkowice - Stasiak Opoczno
RKS Radomsko - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
MKS Mława - Jagiellonia Białystok
Łódzki KS - Ruch Chorzów
Kujawiak Włocławek - Radomiak Radom
Arka Gdynia - Szczakowianka Jaworzno
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Kolejka 15 - 30 października
GKS Bełchatów - Górnik Polkowice
Szczakowianka Jaworzno - Korona Kielce
Radomiak Radom - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Kujawiak Włocławek
Jagiellonia Białystok - Łódzki KS
Widzew Łódź - MKS Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Stasiak Opoczno - RKS Radomsko
Kolejka 16 - 6 listopada
Górnik Polkowice - RKS Radomsko
Piast Gliwice - Stasiak Opoczno
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Mława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Łódzki KS - Widzew Łódź
Kujawiak Włocławek - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Radomiak Radom
GKS Bełchatów - Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 17 - 13 listopada
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Polkowice
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Widzew Łódź - Kujawiak Włocławek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Łódzki KS
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Mława
Stasiak Opoczno - Zagłębie Sosnowiec
RKS Radomsko - Piast Gliwice
Kolejka 1 - 31 lipca
Piast Gliwice - Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec - RKS Radomsko
Stasiak Opoczno - MKS Mława
Łódzki KS - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kujawiak Włocławek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno - Radomiak Radom
Kolejka 2 - 7 sierpnia
Górnik Polkowice - Radomiak Radom
Ruch Chorzów - Szczakowianka Jaworzno
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Korona Kielce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Kujawiak Włocławek
Stasiak Opoczno - Łódzki KS
RKS Radomsko - MKS Mława
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3 - 14 sierpnia
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
MKS Mława - Piast Gliwice
Łódzki KS - RKS Radomsko
Kujawiak Włocławek - Stasiak Opoczno
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Szczakowianka Jaworzno - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Kolejka 4 - 21 sierpnia
Górnik Polkowice - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Szczakowianka Jaworzno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
Stasiak Opoczno - Arka Gdynia
RKS Radomsko - Kujawiak Włocławek
Piast Gliwice - Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec - MKS Mława
Kolejka 5 - 25 sierpnia (środa)
MKS Mława - Górnik Polkowice
Łódzki KS - Zagłębie Sosnowiec
Kujawiak Włocławek - Piast Gliwice
Arka Gdynia - RKS Radomsko
Korona Kielce - Stasiak Opoczno
GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szczakowianka Jaworzno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Kolejka 6 - 28 sierpnia
Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Szczakowianka Jaworzno
Stasiak Opoczno - GKS Bełchatów
RKS Radomsko - Korona Kielce
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Kujawiak Włocławek
MKS Mława - Łódzki KS
Kolejka 7 - 3 lub 5 września (piątek / niedziela)
Łódzki KS - Górnik Polkowice
Kujawiak Włocławek - MKS Mława
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Piast Gliwice
GKS Bełchatów - RKS Radomsko
Szczakowianka Jaworzno - Stasiak Opoczno
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Kolejka 8 - 11 września
Górnik Polkowice - Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Stasiak Opoczno - Radomiak Radom
RKS Radomsko - Szczakowianka Jaworzno
Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
MKS Mława - Arka Gdynia
Łódzki KS - Kujawiak Włocławek
Kolejka 9 - 18 września
Kujawiak Włocławek - Górnik Polkowice
Arka Gdynia - Łódzki KS
Korona Kielce - MKS Mława
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno - Piast Gliwice
Radomiak Radom - RKS Radomsko
Ruch Chorzów - Stasiak Opoczno
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 10 - 25 września
Górnik Polkowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
Stasiak Opoczno - Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno
MKS Mława - GKS Bełchatów
Łódzki KS - Korona Kielce
Kujawiak Włocławek - Arka Gdynia
Kolejka 11 - 2 października
Arka Gdynia - Górnik Polkowice
Korona Kielce - Kujawiak Włocławek
GKS Bełchatów - Łódzki KS
Szczakowianka Jaworzno - MKS Mława
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - RKS Radomsko
Widzew Łódź - Stasiak Opoczno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 12 - 8 lub 10 października (piątek / niedziela)
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stasiak Opoczno - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów
MKS Mława - Radomiak Radom
Łódzki KS - Szczakowianka Jaworzno
Kujawiak Włocławek - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Korona Kielce
Kolejka 13 - 16 października
Korona Kielce - Górnik Polkowice
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Szczakowianka Jaworzno - Kujawiak Włocławek
Radomiak Radom - Łódzki KS
Ruch Chorzów - MKS Mława
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - RKS Radomsko
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stasiak Opoczno
Kolejka 14 - 23 października
Górnik Polkowice - Stasiak Opoczno
RKS Radomsko - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
MKS Mława - Jagiellonia Białystok
Łódzki KS - Ruch Chorzów
Kujawiak Włocławek - Radomiak Radom
Arka Gdynia - Szczakowianka Jaworzno
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Kolejka 15 - 30 października
GKS Bełchatów - Górnik Polkowice
Szczakowianka Jaworzno - Korona Kielce
Radomiak Radom - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Kujawiak Włocławek
Jagiellonia Białystok - Łódzki KS
Widzew Łódź - MKS Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Stasiak Opoczno - RKS Radomsko
Kolejka 16 - 6 listopada
Górnik Polkowice - RKS Radomsko
Piast Gliwice - Stasiak Opoczno
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Mława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Łódzki KS - Widzew Łódź
Kujawiak Włocławek - Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Radomiak Radom
GKS Bełchatów - Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 17 - 13 listopada
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Polkowice
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Widzew Łódź - Kujawiak Włocławek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Łódzki KS
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Mława
Stasiak Opoczno - Zagłębie Sosnowiec
RKS Radomsko - Piast Gliwice
Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<
...
Napisał(a)
Poprostu przez chwile Twój nick wyświetlał się jak nick zwykłego usera forum
Pozdrawiam
Mateusz
Polecane artykuły