Ilość wyświetleń tematu: 2336

...
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Mecz o wszystko obu druzyn, ktora przegra ma po ptokach w tych ME..
Kibicuje Rosji, niech te ME beda turniejem niespodzianek ale patrzac realnie Portugalia bedzie gryzla trawe zeby wygrac ten meczi bardzo prawdopodobne ze tak sie stanie..

P.S. Thomas staram sie wysluzyc Cie troche z obowiazkow

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-

Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-

a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Szacuny 6 Napisanych postów 3347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6270
dla mnie Portgalia jest zdecytowanym zespołem do wygrania tego meczu - i tak będzie

A co do rosji zabardzo źle sie dzieje w kadrze u nich - Mostovoja juz nie to nie ma tez rosji w dalszej fazie turnieju
I BARDZO DOBRZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Szacuny 2 Napisanych postów 1088 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6093
Portuagali poradzi sobie bez problemów. ten mecz muszą wygrac wiec odrazu rzucą sie do ataku. Rosja osłabiona brakiem swojego czołowego zawodnika nie ma zbyt wielkich szans. 2:0 dla Portugalii
...
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44922
Z Rosjanami nigdy nie ma latwo dlatego licze na Skromna wygrana Portugali ze wzgledu na to ze sa Gospodarzami imprezy i wiarzacymi sie z tymi korzysciami

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51585 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mimo ze Portugalia jest gospodarzem turnieju licze że będzie remis 1-1. Widac po Rosjanach że chcą awansowac po pierwszym meczu z Hiszpanami. Będzie remis