Witam wszystkich , wizyta u lekarza jest ale dopiero za 2 tyg a żona już się niecierpliwi czy coś złego więc stwierdziłem że może ktoś podpowie co ewentualnie może być na rzeczy bo jest tu wiele tęgich głów ;) .
Ogólnie od wielu miesięcy ból pojawiający się i znikający na wysokości T3-T7 bliżej łopatki jednak wiadomo że problem może być gdzie indziej a promieniuje w te okolice . Żona ma dość mocno rozbudowane plecy bo uwielbia je męczyć i myśleliśmy że może to była przyczyna więc próbowaliśmy wszystkiego ( zmiana treningu, off, rozciągania ,pistolet to rozbijania ,masaże ) nic nie pomagało więc lekarz i rezonans . Podpowie ktoś czy z opisu można coś wywnioskować ?
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-06-27 19:48:23
Ogólnie od wielu miesięcy ból pojawiający się i znikający na wysokości T3-T7 bliżej łopatki jednak wiadomo że problem może być gdzie indziej a promieniuje w te okolice . Żona ma dość mocno rozbudowane plecy bo uwielbia je męczyć i myśleliśmy że może to była przyczyna więc próbowaliśmy wszystkiego ( zmiana treningu, off, rozciągania ,pistolet to rozbijania ,masaże ) nic nie pomagało więc lekarz i rezonans . Podpowie ktoś czy z opisu można coś wywnioskować ?
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-06-27 19:48:23
Krzysztof Piekarz