gregorterm
...
Napisał(a)
Tak zgadza się nie brakował nam w tych kategoriach dobrych zawodników. No cóż.
...
Napisał(a)
Udała nam się utrzymać w pierwszej trójce Mistrzostw Europy. Ostatecznie trzecie miejsce, za Rosją i Ukrainą. Niestety Norweg w najcięższej kategorii wagowej spalił wszystkie trzy podejścia.
Nation (points)
1. Russia 51 [12+12+9+9+9] 886,69 w.pts.
2. Ukraine 50 [12+12+12+7+7] 891,18 w.pts.
3. Poland 39 [9+9+8+7+6] 802,40 w.pts.
Nation (points)
1. Russia 51 [12+12+9+9+9] 886,69 w.pts.
2. Ukraine 50 [12+12+12+7+7] 891,18 w.pts.
3. Poland 39 [9+9+8+7+6] 802,40 w.pts.
gregorterm
...
Napisał(a)
Kategoria open najlepszych seniorów.
Best Lifters of Open
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Hole Per Marius Norway 118,69 0,5764 345,0 198,86
2. Sandvik Kenneth Finland 139,90 0,5589 352,5 197,01
3. Krymov Andrii Ukraine 92,29 0,6305 305,0 192,30
Best Lifters of Open
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Hole Per Marius Norway 118,69 0,5764 345,0 198,86
2. Sandvik Kenneth Finland 139,90 0,5589 352,5 197,01
3. Krymov Andrii Ukraine 92,29 0,6305 305,0 192,30
gregorterm
...
Napisał(a)
Kategoria open najlepszych juniorów do lat 23. Bardzo dobry wynik Rosjanina.
Best Lifters of Juniors
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Savelyev Egor Russia 104,50 0,5986 322,5 193,05
2. Eriksson Alexander Sweden 73,87 0,7202 246,0 177,17
3. Zalotov Artur Ukraine 92,59 0,6295 280,0 176,26
Best Lifters of Juniors
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Savelyev Egor Russia 104,50 0,5986 322,5 193,05
2. Eriksson Alexander Sweden 73,87 0,7202 246,0 177,17
3. Zalotov Artur Ukraine 92,59 0,6295 280,0 176,26
gregorterm
...
Napisał(a)
Open weteranów I gr. Wysokie trzecie miejsce Nocka Grzegorza.
Best Lifters of Masters 1
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Guidez Jerome France 149,79 0,5534 315,0 174,32
2. Leinonen Lasse Finland 119,37 0,5756 295,0 169,80
3. Nocek Grzegorz Poland 90,64 0,6361 262,5 166,98
Best Lifters of Masters 1
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Guidez Jerome France 149,79 0,5534 315,0 174,32
2. Leinonen Lasse Finland 119,37 0,5756 295,0 169,80
3. Nocek Grzegorz Poland 90,64 0,6361 262,5 166,98
gregorterm
...
Napisał(a)
W grupie drugiej Polak najlepszy. Brawo Mariusz.
Best Lifters of Masters 2
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Hadrysiak Mariusz Poland 114,02 0,5824 285,0 165,98
2. Furesund Kjell Norway 138,65 0,5596 295,0 165,08
3. Waymel Olivier France 65,84 0,7868 190,0 149,49
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-16 06:56:15
Best Lifters of Masters 2
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Hadrysiak Mariusz Poland 114,02 0,5824 285,0 165,98
2. Furesund Kjell Norway 138,65 0,5596 295,0 165,08
3. Waymel Olivier France 65,84 0,7868 190,0 149,49
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-16 06:56:15
gregorterm
...
Napisał(a)
Tu brak w czołówce naszego reprezentanta Stanisława Mentla, który spalił swoje podejścia.
Best Lifters of Masters 3
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Ehrt Hans-Jurgen Germany 91,79 0,6322 227,5 143,83
2. Tirronen Harri Finland 103,19 0,6013 195,0 117,25
3. Boe Kjell Arne Norway 88,64 0,6434 180,0 115,81
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-16 06:55:29
Best Lifters of Masters 3
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Ehrt Hans-Jurgen Germany 91,79 0,6322 227,5 143,83
2. Tirronen Harri Finland 103,19 0,6013 195,0 117,25
3. Boe Kjell Arne Norway 88,64 0,6434 180,0 115,81
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-16 06:55:29
gregorterm
...
Napisał(a)
W grupie czwartej Bolesław Mąka nie pokonany.
Best Lifters of Masters 4
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Maka Boleslaw Poland 74,62 0,7151 145,0 103,69
2. Gallart Pierre France 57,98 0,8804 115,0 101,25
3. Komppa Seppo Finland 91,96 0,6316 157,5 99,48
Best Lifters of Masters 4
Rnk Lifter Nation B.Weight WF Result W.Points
1. Maka Boleslaw Poland 74,62 0,7151 145,0 103,69
2. Gallart Pierre France 57,98 0,8804 115,0 101,25
3. Komppa Seppo Finland 91,96 0,6316 157,5 99,48
gregorterm
...
Napisał(a)
Szczegółowe wyniki mężczyzn są do pobrania pod linkiem http://goodlift.info/scoresheets/scoresheet_m.htm
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-16 07:05:50
Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2017-10-16 07:05:50
gregorterm
...
Napisał(a)
Szczegółowe wyniki kobiet sa do pobrania pod linkiem http://goodlift.info/scoresheets/scoresheet_w.htm
gregorterm
Poprzedni temat
European Strongest Man - Belfast 29.07.2017
Następny temat
Stalowa Sztanga - Orzysz 19.08.2017 r.
Polecane artykuły