Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
A ja bym wolał, żeby KSW zniszczyło UFC i przejęło władzę na światem. Ja tam lubię KSW, na każdej gali coś odpier@olą, czasem jakiś wałek wpadnie, czasem puszczą hymn Al-Kaidy nawet tego nie wiedząc, czasem główna gwiazda leży przez dwie rundy, a czasem sędziuje Irena. Nie ma co zawsze coś się dzieje. Akurat na biznesie to się oni znają.
Niech działają dalej i się rozwijają.
Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-08-16 22:50:22