SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nie wiem nic...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Jutro mam walke z niższym i szybszym zawodnikiem....nie wiem jak do tego. Podejsc ze strony technicznej..... zaczac go na********* odrazu czy moze trzymac go na dystans i atakowac prostymi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Jestem ogolnie niedoswiadczony w biciu sie.... nie bilem sie jeszcze tak na powaznie :/
...
Napisał(a)
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2576 Napisanych postów 23357 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 337410
Nie wiesz nic i przyjmujesz walkę? Po pierwsze to zacznij od tego, czy jest to zwykła osiedlowa walka/nawalanka, czy coś bardziej profesjonalnego typu sparing itp.? Jaki był powód przyjęcia tej walki?


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-05-16 20:59:25
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
To zależy czy to sparing czy ustawka. Na ustawce nie ma miejsca na obijanie prostymi tylko podchodzisz w jaja, kolano, łokieć, bania i koniec, a sparing to wychodzi w trakcie.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137660
Jak walka za szkołą to obejrzyj sobie walkę Thompson vs Hendricks i to, jak wyższy trzyma niższego na dystans. Jak pojedynek na ringu to chyba znasz swojego przeciwnika i wiesz, co będzie lepiej: zagonić w róg i wymłócić czy na odwrót, wdawać się w wymiany
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2576 Napisanych postów 23357 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 337410
Będąc wyższym będziesz miał zasięg przez co możesz zadawać ciosy z dystansu i trzymać rywala na dystans. Jeśli przeciwnik jest niższy i szybszy, to może skracać ten dystans i zadawać krótkie ciosy na tułów, więc warto trzymać gardę oraz łokcie blisko tułowia. To oczywiście suche fakty, ale jak to będzie zwykła ustawka z przeciwnikiem o którym nic nie wiesz (np. czy coś trenuje), to może być różnie. Jeśli jednak przewaga zasięgu będzie wyraźna i umiesz to wykorzystać, to może jakoś sobie poradzisz.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Ogolnie to jest ustawka..... poszlo o to ze gosciu wyzywal najpierw mnie (i to mialem w dupie) ale widocznie szuka zaczepki bo ma sapy do mojej dziewczyny..... chce go ubic tak zeby mial nauczke.....i dziekuje za podpowiedzi....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Koles jest 10-15 cm niższy.... podobno straszny fajter ale lezy po strzale..... nic nie trenuje
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
tak to widzę



1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1388
Każdy leży po strzale jestem pewny że gdyby kto ci wyj**al w szczeke to bys sie wzdluz polozyl.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hyhyhynonwm
...podobno straszny fajter ale lezy po strzale..... nic nie trenuje
A Ty umiesz zadać taki "strzał"?
A Ty coś trenujesz?
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Toruń - Kluby Muay Thai, Kickboxing

Następny temat

Lewy prosty- ze skretem lewej nogi czy bez?

electro
Polecane artykuły