Spoko Figa.
Piesków jest tyle...akurat szczególnie lubię mojego.Nalezal do Colby'ego.
A niektóre z wklejonych powyzej są naprawde fajne.
Pzdr.
Piesków jest tyle...akurat szczególnie lubię mojego.Nalezal do Colby'ego.
A niektóre z wklejonych powyzej są naprawde fajne.
Pzdr.
Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.
