Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jak w temacie. Pilnie potrzebny mi hajs. Nagrywarka na gwarancji, ma pare miechów, ale siedziala w kompie prawie nie używana, bo mam nagrywarke dvd :) Było na niej wysmażone około 15 cd, wiec smialo mozna powiedziec ze sprzet jest jak nowy. Oferta ważna do jutra. Odbiór tylko osobisty i tylko Warszawa- cena 100 zł