Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Chciałbym zaczac trenowac Kung Fu ale nie jestem pewny czy jest sekcja w Gdyni. i stad moje pytanko: czy ktos omoze trenuje Kung Fu w Gdyni albo ma namiary na jakas sekcje w Gdyni (ewentulanie w 3miescie)
Z gory dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam....
SEALS
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Hej donald!
Treningi nadal prowadzi Adam? Bo sam u niego trenowałem, ale niestety tylko do wakacji. Slyszalem plotki, jakoby zajal sie innym stylem.
Pozdro 4 all, no i oczywiscie jesli KUNG-FU to tylko YMAA, moge polecic z czystym sumieniem. Nie znam sekcji z wybrzeza, ale sadzac po tym jak organizacja dba o poziom (seminaria, obozy itp.) zakladam ze nie jest gorzej niz na slasku.