Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 11892

...
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854

USA zagrają z Kanadą w finale turnieju hokejowego podczas igrzysk olimpijskich w Salt Lake City. W drugim spotkaniu półfinałowym Stany Zjednoczone pokonały Rosję 3:2 (1:0, 2:0, 0:2).

pozdrawiam. Tomek

Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko pomiędzy ludźmi o tych samych dochodach.

-- Paul Getty

Pozdrawiam - Tomek

...
Tomasz Żyła, Dawid Kupczyk, Krzysztof Sieńko i Tomasz Gatka zajmują 18. miejsce po pierwszym ślizgu olimpijskiej rywalizacji czwórek bobslejowych w Salt Lake City. Uzyskali oni czas 47,22 s.

Prowadzą USA I 46,65 przed Szwajcarią II i Niemcami II - po 46,71.

...
Czternaste miejsce zajął panczenista Paweł Zygmunt w biegu na 10 000 m, chociaż jeszcze na kilka okrążeń przed metą osiągał międzyczasy w granicach czwartej pozycji.

Wygrał Holender Jochem Uytdehaage, który jako pierwszy na świecie pokonał ten dystans w czasie poniżej trzynastu minut - 12.58,92. Wcześniej Uytdehaage ustanowił rekord świata wygrywając bieg na 5000 m i zdobył srebrny medal na 500 m.

Zygmunt, mimo wyraźnego osłabienia w końcówce dystansu o ponad sekundę poprawił własny rekord Polski - 13.35,50.

...
Chorwatka Janica Kostelic wygrała slalom gigant na zimowych igrzyskach olimpijskich w Salt Lake City. Kostelic wyprzedziła Szwedkę Anję Paerson i Szwajcarkę Sonję Nef.

...
Reprezentant Korei Południowej, Kim Dong-sung zapewne otrzyma złoty medal olimpijski.
Kim wygrał w short-tracku rywalizację na dystansie 1.500 m. Został jednak zdyskwalifikowany za niezgodną z regulaminem jazdę. Amerykanin Apolo Anton Ohno, który minął metę jako drugi, został ogłoszony zwycięzcą rywalizacji.

...
Amerykańskie hokeistki uczyniły z flagi kanadyjskiej dywan. W ten sposób chciały się umotywować do rywalizacji z drużyną kanadyjską. Osiągnęły odwrotny efekt.

Tydzień przed czwartkowym finałem hokeistki USA położyły w szatni flagę Kanady i po niej chodziły. Zamierzały w ten sposób osiągnąć większą motywację do gry z rywalkami, z którymi wygrały w finale poprzedniej olimpiady, w Nagano.

Troche chamskie ale prawdziwe

...

Jak poinformowała agencja AFP, trzykrotny złoty medalista w biegach narciarskich, Johann Muehlegg został przyłapany na dopingu.W organizmie Hiszpana wykryto EPO.

...
Reprezentacja Rosji zdobyła brązowy medal w turnieju hokeistów na igrzyskach olimpijskich w Salt Lake City. W spotkaniu o trzecie miejsce Rosjanie pokonali w sobotę Białoruś 7:2 (2:1, 2:1, 3:0).

Rosja - Białoruś 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)

...
Podwójnym zwycięstwem Francuzów zakończył się slalom na igrzyskach w Salt Lake City. Mistrzem olimpijskim został Jean-Pierre Vidal, który wyprzedził Sebastiena Amieza.
Brązowy medal wywalczył niespodziewanie Brytyjczyk Alain Baxter. Andrzej Bachleda, po brawurowym drugim przejeździe, awansował z 23. na 11. miejsce.

...
Reprezentant Hiszpanii Johann Muehlegg zwyciężył w biegu na 50 stylem klasycznym podczas igrzysk olimpijskich w Salt Lake City.

Muehlegg wyprzedził Rosjanina Michaiła Iwanowa i Estończyka Andrusa Veerpalu.

Muehlegg zdobył w Salt Lake City trzy złote medale. Wcześniej triumfował w biegu na 30 km stylem klasycznym oraz w biegu łączonym.